Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lennél teljesen meztelenül az...

Lennél teljesen meztelenül az utcán, munkában vagy bevásárláskor, ha nem lenne semmi bűntetőjogi következménye?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképp.
2021. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem. nincs ilyen jellegű perverzióm.
2021. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Még otthon sem járkálok meztelenül.
2021. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyenekből lesznek a szatírok.
2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok akkora szadista, hogy ártatlan járókelőket tegyek ki a testem látványának.
2021. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer kipróbálnám :)
2022. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Metionin ***** válasza:
78%
Nem. Nem szeretném, hogy bámulnának az emberek. A másik, hogy alig van olyan időjárási körülmény, amikor jól érezném magam kint meztelenül, vagy leégnék vagy fáznék.
2022. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
88%

Régen rettenetesen szégyenlős voltam. Aztán egyszer bevállaltam egy meztelenséget, és azóta nem különösebben probléma. De nem keresem a lehetőséget. Nem probléma ugyan, de minek? Pl. zavarna a himbálózás sietős gyaloglás közben, nem szívesen ülnék le meztelen hátsóval sehová, meg ilyenek. Szaunában természetes, strandon nem látnék benne semmi rosszat, csak éppen nem akarom vonzani a tekinteteket, mivel egyedül lennék pucér férfi.

A büntetőjogi következménynél visszatartóbb a társadalmi normához alkalmazkodás.

Szóval a meztelenség tabuja szerintem butaság, de ha megszűnne, akkor sem gyakran járkálnék (és más sem járkálna) meztelenül. De nem zavarna, ha nem számítana botrányosnak.

2022. jan. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Igen, természetesen. Nagyon sokat vagyok itthon meztelen. Mennyivel kényelsebb lenne ha nem kellene azért felőltözni mert el kell valamiért szaladni.
2022. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!