Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik a pénztárnál Tötyörésznek?

Figyelt kérdés

Percekig, mert ők még szépen lassan

(a lehető leglassabban) elpakolnak mindent, értem én hogy övék a világ minden ideje, de könyörgöm, mibe telne megfogni azt a 3-4 cuccot ami bőven elfér a kezében, és a szomszéd üres kasszánál elpakolnia, ha már tudja hogy a normál tempó is hipersebesség hozzá képest?


Főleg ha ez "csúcsidőben" van, amikor egyébként is mindenki munka előtt beugrik az aznapi kajáért és rohan tovább.



2015. dec. 8. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Rájuk szoktam szólni. Pofákat szoktak vágni. Némelyik gyorsabban mozdul. Van amelyik nem.
2015. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Gyakorlatilag ezek is trollok,

no persze nem a hagyományos értelemben.


A *legtöbb szándékosan nem kapkod,

ezzel vezeti le a napi feszkót

(olykor az életében lévő társadalmi közeg vagy nő/férfi hiányát)

és/vagy a melóhelyen felgyűlő ingerületeket.


Magyarul, az teszi boldoggá hogy tudja,

aznap (az ő szánalmas kis életében) igen is,

nem csak vele van *kicszve, hanem ő is keresztbe tett valakinek...


Tipikus Magyar mentalitás,

ha megdöglik a lovam dögöljön meg a szomszédé is,

aztán ez hatványozódik.

2015. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Lehet szidni az anyját is, meg hogy nyelték volna le, rohadt volna bele, ilyesmik. Arra mozdulni fog, de a bolt előtt lehet hogy megver. :D
2015. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Indulj el tíz perccel korábban és szedj nyugtatót.
2015. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%

Ez de jó kérdés, nagyon aktuális, épp az imént vásároltam az Auchan ban /8:33/ az ebédre való kis péksütim meg 1-2 mellé valót, erre már mikor beállok a sorba is gyanús hogy a jó 30-as csávó ott áll a szalag végén és olvasgat egy dezodoros papírt nyugisan, gondolom már büdös volt, na mindegy, a lényeg hogy a pénztáros rá vár mert az előző már majd egy perce elment, én meg ott állok mögötte, na nagy nehezen megmozdul. Fizet, kártyával szóval még készpénzzel sem kellett vacakolni, aztán látom áll nyugisan, már a blokk a kezében, de a kártyát szépen pakolja, a blokkot egy másik helyre, a termékeket elkezdi szépen nyugisan a kezébe venni egyenként, de nem kényelmes hát nekiáll igazgatni,

úgy halkan, normál nyugodt hangerőn a pénztárosra nézve mondom: "végül is ráérünk egész nap",

semmi gyorsulás, aztán mondom:

"akár holnapig is" erre elkezd szitkozódni meg hogy neki a kártyát jól el kell rakni mert az egy vagyon, na mondom neki: "az én időm is egy vagyon, nekem az fontosabb mint az ő kártyája",

pillanat alatt felhúzott, de még akkor is inkább pofázik mint pakolna aztán tűzne el de gyorsan, majdnem utána mentem, de aztán hagytam a fenébe, egy ilyen selejtre nem éri meg sem energiát sem időt pazarolni...


Egyébként sem értem, miért nem lehet mindenhol azt csinálni mint az Interspár ban, gyorskassza és kész, 2-3 termékkel beszalad az ember és ennyi, kint is van, én is kártyával fizetek, PayPass még gyorsabb, lecsippan, amíg a blokk kijön már a táskában a cuccos és indulok is, mindenki boldog, ha sok a cucc akkor meg felmarkolom és kicsit arrébb elpakolom rendezetten, mert tudom jól hogy minden embernek idő ami a legkevesebb, ne pazarolja senki az enyém, és igyekszem én sem pazarolni senkiét!

2015. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
89%

#3, én lezúztam volna, mondtam neki, ha gondja van kint találkozunk, de hogy ő "nem megy ki", na mondom neki, "akkor maradj bent a boltban", erre elment... :D


citromost #4, én sem pazarlom az időm, más idejét sem, más se tegye az enyémmel, a társadalomnak van egy rendje, és nem a többségnek kell alkalmazkodnia azokhoz akik egyébként kevesebben vannak, persze érdekes mód tudom, ez MO-on valamiért sokszor nem így működik... :/

2015. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ahogy azt egy régi és bölcs mondás is tartja, 'AZ IDŐ PÉNZ' aki pedig az időm pazarolja, az meglop, lopás ellen pedig nem nyugtatót szedünk és meghunyászkodunk hanem fellépünk!

E.Vállalkozó vagyok, tudom jól mikor jön el egy pillanat amikor példa egy ügyfélre nem éri már meg időt szánni, mert nincs meg rajta az a haszon ami kifizetné az időm.

Gyerekes és buta dolog tűrni hogy mások rabolják az ember idejét, mikor abból van mindenkinek a legkevesebb, egyébként is jogom van arra szánni amire akarom, ne kényszerítsen senki rá hogy az ő hülyeségére szánjam!

2015. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Véleményem? ENERGIAVÁMPÍROK! szerintem is szándékosan


Nem éri meg rájuk több időt szánni, mint elküldeni őket jó hangosan melegebb éghajlatra, hátha kellemetlenül érzik magukat kicsit és begyorsulnak végre

2015. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi időt tesz ki a tötyörészés?
2015. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másik ezen kívül lévő kedvencem amikor a legfőképp tízen meg huszonévesekre de néha idősekre is simán jellemzően beengedik az ismerőst maguk mellé mikor mögöttük meg áll a sor, csak mert ők együtt vannak,


két vénasszonnyal volt múlthéten a sztorim amikor egy tucat ember egyöntetűen háborodott fel, a vénasszony elkezdte mondani hogy de ő tanárnő volt meg ez meg az, és hogy azt enged be akit akar,


erre egy srác vigyorogva megkérdezte hogy ha szerinte ez korrekt akkor beengedi-e maga elé,

mondta a vénasszony hogy ő be, erre a srác beállt és behívott maga elé mindenkit aki korábban ő előtte állt, a vénasszonyok még kiabáltak ott valamit, meg csak pislogtak hogy ez meg mi, aztán letették a cuccot és kimentek megalázottan egy szó nélkül, ez egy jó példa amikor demokratikusan győz a többség akarata!

2015. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!