Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hasonló esetben rád is rád...

Hasonló esetben rád is rád jött volna a röhögőgörcs?

2010. szept. 7. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is szakadtam volna :D, persze nem a manuszt nevetném ki... XD
2010. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
80%
hát tui szemberöhögtem volna xd de szegéény..azért sajnálom :/
2010. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Az tuti :D
2010. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nevettem volna. Van, aki vissza tudja tartani a nevetést és van, aki nem, hát én nem tudom visszatartani egy ilyen vicces szituban. :D
2010. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Hiába, a statiszták akkoriban mégnem voltak olyan profik mint ma.../A aprókakészítők sem/

Viszont a KÖzönség Oscar díjas volt!:DDD

2010. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem hinném, nekem nem vicces. Szánalmas a műsorvezető részéről. Ki örülne annak, ha kiröhögnék a betegségét? Elgondolkodtató.
2010. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem vicces. Én azon röhögtem ahogyan a műsorvezető röhögött.
2010. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Hát azért mégis szégyen egy műsorvezető részéről, hogy így szemberöhögje azt a szegény embert.

Én inkább a pasi röhögésen dőltem volna a nevetéstől. xD

2010. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy röhögtem volna-e. Sajnálom a fickót, és tény, hogy bunkóság a műsorvezető részéről, hogy ott röhög, de velem is előfordult már, hogy olyan dolgon röhögtem, amin nem kellett volna. Egyszerűen nem bírtam visszatartani. Van ilyen.

Engem csak az óráról küldtek ki, a fickót meg a munkahelyéről el. Pech... :)

2010. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok egy humortalan ember,de számomra ez inkább elrettentő ,mint nevetséges.Nem lehet valami empatikus a műsorvezető!Én közben elgondolkoztam azon,hogy az ilyen kétbalkezes orvosokat nem lenne szabad többé emberek közelébe engedni.Vajon ők is röhögtek az eredményen?Siralmas!
2010. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!