Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hasonló esetben rád is rád...

Hasonló esetben rád is rád jött volna a röhögőgörcs?

2010. szept. 7. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez egy akaratlan cselekvés,olyan mint amikor csiklandoznak,akkor is nevetsz,ha egyáltalán nem akarsz.

Ebben az esetben nem biztos,hogy nevettem volna.Volt már röhögőgörcsöm,utólag én magam sem értettem,miért nevettem annyira,de mint írtam is,egy idő után már nincs is köze ennek a vidámsághoz.

2010. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A pasi hangján nem nevettem, nem vicces. De ahogy a műsorvezető vinnyogva, előre-hátra dülöngélve röhögött, azon szakadtam :)
2010. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Sajnálom a két csávót,tényleg nem vicces,nem lehet kellemes ilyen hanggal élni.

De amikor a mély hangú megszólal morbid kicsit :)

2010. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem nevettem volna, mert szerintem nem vicces. Ismerek férfit magasabb hanggal is. Az meg, hogy egy orvosi műhiba okozta a hangja elváltozását, még kevésbé teszi viccessé. Nem nevettem volna.
2010. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rogton le kellett volna allitani a filmezest, interjut. Idiota pali, milyen sajnalkoztatoan adja elo, hogy most a "TV karrierjenek" vege. Meg a radio is tul jo neki. En az interju alany helyebe regen kisetaltam volna.
2010. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak a pasi röhögésén szakadtam. De azon nagyon xd
2013. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!