Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiként mit tartasz jobbnak...

Férfiként mit tartasz jobbnak a kabinos öltözőt, vagy a nemenként elkülönített öltözőt? Kort is írj!

Figyelt kérdés
öltöző, kabinos, elkülönített

2022. jan. 31. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A kabinosnál előfordul, hogy várni kell. Ahol időre adják a jegyet, pl. egyes gyógyfürdőkben, ott gond, ha sokat kell várni.
2023. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11-es, én pont így jártam két hete. Kehidán is koedukált az öltöző, kabinok vannak. A szekrények is nagyon zsúfoltak, de az még nem is lenne baj, ha nem mászkálna folyamatosan ide-oda mindenki a kabinokhoz. Ráadásul ugyanabba a szekrénysorba rakták be az egymás után érkezőket. Így várnunk kellett, mert a táskánkat sem tudtuk letenni. Pedig voltak szabad sorok, de mindenkit ugyanoda raktak be.


Egész napos jegyünk volt, de így is várnunk kellett, és azért kényelmetlen is, hogy amég pakolódok a felső szekrénybe, addig más pont az én szekrényem alatti szekrénybe rakja be a dolgait. És persze amég bemegy a kabinba bezárja, utána kinyitja. Ha meg mi érünk oda előbb, akkor meg ott várnak a nyakadon, hogy öltözzél már át...


Én ezért preferálnám a nemenkénti öltözőt, mert levetkőzöl, bepakolsz és mész is a dolgodra. Ugyanígy visszafelé. Nem kellene kabinozni. Alsógatya le, fürdőgatya fel, utcai ruha be a szekrénybe és kész is.


A fürdőkben gondolom a kisgyerekes családok miatt van koedukált (kabinos) öltöző. Családokban egy táskát visznek, mindenkinek abban van a fürdőruhája és a gyerekekkel is könnyebb, ha nem kell háromfelé figyelni. Bár megoldás lehetne, hogy kialakítanak egy családi öltöző részleget, a többi pedig külön férfi és női öltöző.

2023. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!