Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A tanárom ma belém állt mert...

Májastekercs kérdése:

A tanárom ma belém állt mert rövidre van kötve a nyakkendőt(kb a szegy csontom aljaig ér) és azt mondta hogy jó volna ha újra kötném mert ennek van valami negatív jelentése, mi az?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nyilván én is tisztában vagyok vele és gondolom ez ilyen köztudott infó csak én vagyok műveletlen

2022. jan. 31. 18:34
 1/5 anonim válasza:
47%
Segítenék de nem értem mi baja van a kendővel. Tudnál képet küldeni google hogyan néz ki
2022. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Etikett alapja az, hogy a nyakkendőt úgy hordjuk, hogy az minimum övcsathoz érintőre érjen, de ne legyen hosszabb az övvonal aljánál. Ha rövidebb és minél rövidebb annál jobban jellemzi a viselője méreteit alul. Egy fajta gúnyolódás azzal, aki erre nem figyel oda.
2022. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Egy általános érvényű tanácsa jövőre nézve: Hallgass a tanárodra !
2022. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh köszi kettes dude, már azt hittem hogy valami kardinális maradt ki az életemből. De így mostmár értek mindent köszi
2022. febr. 8. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:

„ az minimum övcsathoz érintőre érjen, de ne legyen hosszabb az övvonal aljánál. Ha rövidebb és minél rövidebb annál jobban jellemzi a viselője méreteit alul.“


Annyira jó, hogy teljesen kimaradnak az ilyen baromságok az életemből. Elképesztő, hogy emberek ilyesmire képesek ráfeszülni.

2022. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!