Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Buliból hazafelé pisilés...

Fiúk! Buliból hazafelé pisilés? Miért?

Figyelt kérdés

Miért nem pisiltek a buli helyen, hogy kibírjátok hazáig?

Miért kell az utcán pisilni?

Nem féltek, hogy meglátnak titeket?

Hazafelé többször is pisiltek vagy elég egyszer.

Mielőtt bárki félre értené, nem erre gerjedek, csak én kibírom hazáig, ezért nem értem.



2022. febr. 12. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer esett meg, hogy egyszerűen nem bírtam ki. Mielőtt elnindultam azelőtt pisáltam, de útközben már rendesen fájt. Mentem egy darabig, de még belegondoltam, hogy haza nem érek max fél, 3/4 óra után + busz, muszáj voltam. A sör megteszi a hatását. Kerestem egy nagyobb bokrot és oda, féltem hogy meglátnak, nem szeretek alapvetően de tényleg nagyon muszáj volt, mert rendesen fájt már. Ez egyszer történ meg velem. Nyilvános WC pedig természetesen sehol. Csak miután megtaláltam a kiszemelt nagy bokrot, akkor láttam miután elvégeztem a dolgom, hogy mögöttem egy kisebb templomszerűség áll.. na mondom fasza...

Néha a szükség sajnos úgy adja, erre megoldás lenne a nyilvános WC (Debrecen), de gondolom más városokban sincs ez másképp.

2022. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Vannak, akiknek aktívabb az immunrendszere. Nekem például az alkoholt erősen szűri a szervezetem, ezért ha iszok, sokat megyek wc - re és nem is vagyok részeg sokáig. Az alkohol gyakorlatilag méreg, természetes, hogy a test próbál megszabadulni tőle. Főleg a sörtől. Már megvannak a praktikáim, hogyan kell jó helyet találni, ahol nem zavarok senkit. Maradjunk ennyiben.
2022. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Elég sokszor mentem már haza részegen bulikból és kocsmákból, de életemben nem vizeltem még az utcán közben. Ezt a dolgot egyszerűen én se értem.


Egyébként Amszterdamban vannak a földből csak éjszaka feljövő piszoárok az utcán a részeg férfiaknak, hogy ne random helyeket vizeljenek. Ezt azért mondom mellékesen, mert pont a környéken élek.


26/F

2022. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, de az értelmetlen, diszkrimináció.

A nők mit csináljanak? Ennyi erővel egy sima wc is feljöhetne a földből, aminek van ajtaja és kész.

2022. febr. 14. 08:08
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Egész egyszerűen, ha sűrűn kell vizelni a magyar városokban megvan lőve az ember... Nincsenek nyilvános mosdók. Marad a bokor. Majd, ha lesznek nyilvános mosdók nem vizelek a bokorba. Ilyen egyszerű.
2022. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Magyarországon sajnos nem divat a nyilvános WC...nem nagyon lehet mit csinálni.

inkább megöntözök egy fát, mint a gatyámba pisilek.

2022. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"Igen, de az értelmetlen, diszkrimináció.


A nők mit csináljanak? Ennyi erővel egy sima wc is feljöhetne a földből, aminek van ajtaja és kész."


Volt egy probléma: a férfiak az utcán hugyáltak este, miközben a nők nem. Erre reagált a városvezetés. Egyáltalán nem értelmetlen, mégha nem is fair. Azt látni kell, hogy egy piszoár sokkal olcsóbb és könnyebben megvalósíthatóbb, mint egy rendes nyilvános mosdó. Ezeknél a helyeknél még kezet se lehet most, tényleg egy random piszoár csak.

2022. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkoromban a nem túl nagy városomban volt 3 nyilvános (föld alatti) WC a város forgalmas pontjain.

Most egy sincs.

Én mindig vizelek indulás előtt, de nekem is nagyon aktív a vesém, ha alkoholt kell kidolgozni, és nem mindig érek haza.

Volt már, hogy az esti buszt kellett megállítanom a közeli másik városból jövet, még akkor is forgalmas főúton... A sofőr csak rám nézett erősen, bólintott, és már tette is ki az indexet. Neki is érdeke volt, ugye. :) Kicsit égő volt utána a tömött buszon visszamenni hátulra...

2022. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

"ha alkoholt kell kidolgozni"

Alkoholt kidolgozni?... Itt mindenki töri a magyart mostanában?

2022. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak te. Ez egy régi, közhasználatú kifejezés. Már száz évvel ezelőtt is így mondták. Olyasmire értve, amitől a szervezet meg akar szabadulni. Pl. influenzára is, meg alkoholra is.
2022. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!