Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Uszodai öltözőben hogy illik...

Uszodai öltözőben hogy illik elmenni a zuhanyig?

Figyelt kérdés
Törülközőt a derék köré csavarva, vagy nyugodtan odasétálhat az ember meztelenül is? Szerinted melyik elfogadható viselkedés? Te hogy szoktál?

2022. jún. 21. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Törülközőt a derék köré!
Nyugodtan el lehet sétálni meztelenül is.
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha nő vagy a törölköző a derekadon már nem oszt, nem szoroz.
2022. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha te is ott vagy, akkor szkafanderben!


Erre vered?

2022. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én meztelen szoktam
2022. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha külön van fiú és lány öltöző, és egyben van a tusolókkal. Akkor simán meztelenül is lehet. Én legalább is úgy mennék oda. És még az alsómat se vinném oda. Csak a törölközőt. Úgy is fiúk között vagyok.
2022. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül szoktam, de ebben nincs "illemszabály" a férfi öltözőben és zuhanyzóban: mindenki úgy megy zuhanyozni, ahogy az neki komfortosabb érzés.
2022. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Öltözőből belátni a zuhanyzóba és vissza

Szóval meztelen megyek

Fiúk között nem kell szégyenlősködni

Kb 12 éve amikor gimibe jártam 7-12 osztályig mindig tusoltunk tesi után meztelen senki sem szégyenlősködött

2022. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván függ az öltöző és a zuhanyzó kialakításától. Legtöbb helyen úgy van, hogy az öltözőből nyílik a zuhanyzó ezért felesleges a törölközővel bajlódni, végül is csak férfiak vannak az öltözőben, előttük meg lehet pucéran lenni.


A kehidai fürdőben pl úgy van az öltöző, hogy koedukált és vannak külön kabinok. A zuhanyzóhoz pedig végig kell menni az egész öltözőn, ahol nyilván vannak nők is, ezért ott inkább magam köré csavarom a törcsit.

2022. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!