Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért teszik az ülőke fertőtle...

Miért teszik az ülőke fertőtlenítőt olyan helyre ahol csak akkor veszi észre az ember miután rá ült a WCre?

Figyelt kérdés

Én mindig letörlöm a deszkát papírral és beledobom a csészébe aztán ülök rá.

Viszont a deszka fertőtlenítővel teljesebb lenne az élmény, persze lefertőtleníthetem magam után is amit persze meg is tettem, de honnan tudjam hogy ezt az előttem lévő megcsinálta e?


2022. jún. 26. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Magad előtt is megtehetnéd.
2022. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal, és akkor mindig tudni fogod, hogy hol találod.
2022. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idegen helyen akkor sem ulok le a deszkara, ha tisztanak tunik. Mert lehet, hogy az elozo lepisilte, aztan csak szetmaszatolta es megszaradt, en meg arra ulnek ra. Szoval nem, idegen helyen soha nem ulok le. Az meg kizart, hogy egy flakon fertotlenitovel eloszor nekialljak takaritani.

En egyszeruen csak letakarom az ulodeszkat wc-papirral, es nem ulok ra, csak fole helyezkedek. A vegen a wc-papirt beledobom a kagyloba, es lehuzom az egeszet.

2022. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!