Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van annyi rossz indulatú...

Miért van annyi rossz indulatú ember? Itt ezen az oldalon is, miért csak azt nézik kibe miért lehetne belekötni? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem én de sok az is amikor baromira okoskodó. de hülye válaszokat írnak vagy az h kiforgatják a mondanivalódat!!
2010. szept. 24. 11:01
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sok a buta kérdés, a rossz helyesírás...stb, de ettől nem kéne oltani. Nem azért járok ide, hogy máson ítélkezzek, meg belekössek. Olyan rossz valakinek próbálok segítő, értelmes választ adni és egyből nekem ugranak ha más a véleményem a tömegétől és vállalom. Ez nem csupán rossz indulat, hanem tudatlanság is. Meg próbálok nem tudomást venni róla és nem kötekedek, de nem jó érzés, hogy ilyenek az emberek és nincs jobb dolguk.
2010. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na látod, most megértettél valamit abból, hogy miért kell szabatosan fogalmazni. (Ehhez persze olvasni kell sokat, és a helyesírást nem nyűgnek, hanem eszköznek tekinteni...)


Egy jól feltett kérdést nem lehet kiforgatni. Jól kérdezni nem olyan ördöngősen nehéz ám!


Látod, ez most egy normálisan feltett kérdés, és normális válaszokat kapsz olyanoktól is, akik oltogatnak (ld. én a 10:56-ban).


Sok kérdés ráadásul tükrözi a kérdező rendszertelen gondolatait. Zagyvaság, amit kérdésként feltesz, és még az is érződik, hogy el sem olvasta, amit leírt.


Röviden: Hülye kérdésre hülye válasz.

2010. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen kérdésnél a sértődött kérdező képtelen megmutatni, hogy melyik kérdéséről is van szó. talán mert kiderülne, hogy mégis ő a hülye?
2010. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én a saját kiírt kérdéseimre nagyrészt normális válaszokat kaptam, viszont mások kérdéseinél olvastam sok rosszindulatú megjegyzést.és nemigazán értem az ilyen magukat okosnak mondó embereket!!akkor miért így viselkednek?Miért oltják az esetleg tájékozatlanabbakat?(és ezalatt most nem a hülye kérdésre hülye választ értem)
2010. szept. 24. 13:47
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert unalmas az életük, ők maguk is unalmasak, és sajnos túl könnyű az internet használata.
2010. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
"az ilyen magukat okosnak mondó emberek" nyilván azt is meg megengedik maguknak hogy rosszindulatúan,kötözködve válaszoljanak egy rosszul feltett vagy az értékrendjükbe nem beletartozó kérdésre.Pedig hát itt a kérdés annak szól akit érdekel vagy csak simán úgy gondolja hogy segítő szándékkal tud rá válaszolni.Szerintem ha tényleg nem frankó a kérdés valakinek akkor egyszerűen nem kellene rá válaszolgatni.Akinek nincs elég önérzete, valószínűleg ily módon a "felsőbbrendűségét" próbálja igazolni.
2010. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
utolsónak igazad van!
2010. okt. 1. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!