Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért menő mostanság ennyire...

Miért menő mostanság ennyire ha a lányoknak néger pasijuk van?

Figyelt kérdés
Főleg külföldön .
2010. szept. 26. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
nem mostanság, régóta. mindig eszembe jutnak a hírek mikor a feka pasi feldarabolta, megerőszakolta a nőjét.
2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Ja meg amikor a gárdista lefejezte a csaját...
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom.Én lány vagyok, de engem valahogy taszítanak nem tudom miért. Nem vagyok rasszista (bár tudom úgy is lesz olyan, aki ezek után lehord ennek)..De nem járnék egy néger férfival.. Jobban tetszenek a magyar pasik.

Hogy miért lett divat?Ezt én is szeretném tudni.:)

2010. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

mert elterjedt hogy nekik van a legnagyobb farkuk a földkeregségen és ez a nőknek vagy bevallva vagy tudat alatt tetszik.


senkiházik kezében a popszakma.

2010. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nana, tudtommal pl. Amerikában nem igazán elterjedt a fekete-fehér házasság...
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert az olyan "különleges". Bár szerintem nem kizárt, hogy akinek néger pasija van, az nem a színét nézi, hanem valóban szereti, és akkor is szeretné, ha nem néger lenne. De amúgy vannak lányok, akiknek már eleve a külsejük is tetszik. Mondjuk szerintem is a legtöbbnek szép színe van, de a vonásaik nekem nem jönnek be.
2010. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mert a százkilós bögyös-faros nők ebben az országban kevésbé kapósak, az fekete kultúrában viszont istennők, amire egy átlag magyar pasi fanyalog, csak egy túlsúlyos kiscsajt lát, az egy négernek a NŐ. De persze biztos közrejátszik a nagyfarok-mítosz is.
2010. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Kivancsisagbol, na meg, ez "cool" epp most, ezert lett divat. Mar a 70-es evekben is divat volt. Akkor nem sok volt meg beloluk M.).-on. Akkor mindenki olaszhoz akart ferjhez menni.

Ugyanugy megkerdezhetjuk, hogy miert smakkol egy feher ferfinak egy azsiai no? Mert ugy hallota, hogy ok megmossak a labat, kiszolgaljak, ja, meg a hir ugy jarja, hogy Gezsa tudasuk van. Na, ez mind a meseben. Mire a pali rajon, hogy nagyonis onalloak az azsiai nok, mar ugrott a haz.

2010. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

...és ímhol az érintettek válasza, merthogy mi csak találgatunk...


[link]

2010. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

A forumbol megitelve, tobbnek nem jonnek be, mint bejonnek.

Egy forumozo, azt irja, azert birja a negereket, mert jol tancolnak. Aha, itt mi azt mondjuk, hogy csak tancolni tudnak, csak erre jok, vegig tancoljak az eletuket.

2010. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!