Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a "menő" a cigizésben,...

Mi a "menő" a cigizésben, alkoholban, drogban?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiatalok azért próbálják ki ezeket, hogy menőnek tűnjenek, és ne tartsák őket lúzereknek? Mi a menő az ilyen dolgokban, és mért nézik le azokat, akik visszautasítják, ha kínálják őket?
2009. márc. 21. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert az olyan felnöttes... De igazából én sem értem meg. Én kipróbáltam a cigit, csak mert kíváncsi voltam, de nemtetszett, táraságban 1-2szer rágyújtottam, mert jól esett de ennyi. Alkohol is jól tud esni, de gondolom te a részegségre gondolsz... Az szerintem nagyon gáz a tinédzsereknél :S Drog meg pláne....
2009. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye 18 év alatt tiltott dolog a cigi meg a pia, ezért lázadni kell és csinálni kell...
2009. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Az alkohol az nem menőzés. Attól jól érzed magad.
2009. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sokkal felnőttesebb az, aki az egészségére is gondol...

Alkoholról annyit, hogy nem azt mondom, hogy nem lehet inni néha egy-egy pohárkával, de amit a fiatalok többsége rendszeresen művel a szórakozóhelyeken, az szerintem elég távol áll a menőségtől.

2009. márc. 21. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi nem menő benne, a cigi kiváncsiság, a pia pedig jóérzés, persze határokig
2009. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Semmi nem "menő" ebben! Valamilyen szinten betegség, forduljon szakemberhez, aki ezzekkel a káros dolgokkal él!

Egyépként egyáltalán nem esztétikus sem nőben sem férfiban..

Cigi büdös, tüdő rákot okoz meg sok egyéb betegséget, pl:érszűkűlet, száj rák...

Drog: undorító, agysejteket bontja sokkal súlyosabb mint az alkohol probláma, nehezebb letenni, és ráadásul nagy mértékban tudat módosító.. (nem érzékeli a hideget/meleget, nem látja a színeket, a fényeket is másképp látja az t hiszi discoban van amikor épp elüti egy autó)

Az alkohol/izmus: nálunk népbetegség fiatal kortól, de sokan nem tudják, hogy ami agysejtünket elisszuk azok soha nem fejlődik újból és soha nem regenerálódnak! Ha valaki épp a rövid távu memóriáját issza el akkor az lessz rossz..persze ez nem 1-2 pohártól alakul ki...

Összefolalva annyi, hogy mind egészségtelen, esztétikátlan, az emberek nagy része (A normálisabbja) kerüli és undorodik tőle, és rengeteg pénzel jár!

2009. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye, aki menőségből csinálja. Egy értelmes társaságban tudomásul veszik, ha valaki nem él ilyesmivel, és nem traktálják.

A részeg tizenéveseket gáznak tartom, abban a korban még jobban kellene vigyázni, mert kevésbé bírja az ember, hamarabb hülyére részegedik. De persze, hogy akkor azt hiszik, minél többet, az a jó. :S De szerintem egyszer-kétszer elveti a sulykot, és rájön, milyen hülye volt, akor csak visszafogja magát később...


Én a drogokat utálom, tizenévesen párszor füveztem, de nem jött be. A kíváncsiság motivált, senki sem kényszerített.

2009. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
3%

ajj basszus.ugy utálom az ijet :@

fogjátok már fel végre, hogy nem azért csináljuk h menők legyünk! egyszerűen csak jólesik :D

nem azért fekszek le a pasimmal 13évesen, bulizok szombatonként és mászok haza hótrészegen totál beállva, hogy menő legyek -.-" hanem mert így érzem jól magam. a cigiről meg annyit...hogy sokszor segít, vagy csak jólesik egy szál:)

2010. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmi
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#6 A helyesírás viszont tényleg elég menő dolog!
2016. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!