Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös tusolókat szerinted...

Közös tusolókat szerinted célszerű lenne függönnyel ellátni? Kort, és nemet is írj!

Figyelt kérdés
zuhanyzó, tusoló, függöny

2022. nov. 14. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

A függöny nem higiénikus.


Egyébként erre vered?

2022. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés dolog irritál jobban mint a tusolás közben hozzámérő nyálkás, hideg függöny. Ha ilyen helyre vetődöm, pl. olcsó hotel, jó távol tartom magam tőle. Könnyen penészedik amúgy és kötve hiszem hogy nagyon tisztogatnák a takarítók. Nem érdekel a közös zuhanyzó, kollégista voltam anno, de ha valaki mégis zavar, hátat fordítok aztán bámulhatja a valagamat. 43f
2022. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha nincs. Had nézzenek.

18f

2022. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%

Nem zavar ha nincs de jó ha van.

L.

2022. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem nagyon érdekel, hogy milyen tusoló van, ha nincs elválasztó, vagy külső függöny, az se érdekel.

Ha látnak, látnak. Ez van, ugyan az van a lába között a többi srácnak is.

És külömben is, nem a tusolóban szoktam le vetközni és föl öltözni. Hanem az előtte lévő térben, úgyhogy mindenképpen látszódik a farkam a többiek számára.

Tehát, teljesen tök mindegy.

23 éves srác vagyok.

2022. nov. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal értek egyet.


A függönyt elég nehéz tisztítani és biztos nem fogják hetente lecserélni sem. Szerintem a legegyszerűbb, legpraktikusabb elrendezés, ha csak a zuhanyfejek vannak egymás mellett és ennyi. Elválasztó falak lehetnek, de azt is takarítani kell. Ha nincs, akkor csak fel kell mosni, meg a csempét lemosni.


Ennyi meztelenkedésnek bele kell férnie. Ugyanolyanja van mindenkinek, nem kell szégyenlősködni ennyire....

2022. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar ha nincs függöny

Kollégista voltam és úszóedzésre jártam tehát legkevesebb 2x tusoltam egy nap közös tusolóban.

Mindenkinek ugyan az van úgyhogy nem értem a nagy szégyenlősködést.

Kollégiumban ráadásul meztelen aludtunk

2022. nov. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar, alkalmazkodok a hely adottságaihoz 19f
2022. nov. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek? Azonos nemuek vagytok, nem?
2022. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!