Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha az ablak alatt van a...

Ha az ablak alatt van a radiátor, akkor nem szokás padlóig érő függönnyel díszíteni a szobát?

Figyelt kérdés
Csúnyán mutat?
2019. jan. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
De szokták. Amúgy lehet két garnitúrát is tartani: egy nyárit és egy télit.
2019. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
A meleg 1 függönynek sem tesz jót .
2019. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2: Francba a függönnyel, minek az?
2019. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A lakásdíszítés és a lakásfűtés két különböző dolog. A lakás műszaki berendezéseit a műszaki törvényszerűségeknek megfelelően kell üzemeltetni. Össze kell hangolni a dekorációt az üzemeltetési feltételekkel.
2019. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ronda és értelmezhetetlen. Minek kell padlóig érő függöny egy derékig érő ablakra?! Sose értettem. Azok szokták így, akik igénytelenek, lusták elvágni és beszegni, vagy elvitetni varrónőhöz, hogy a megfelelő méretűre (ablakpárkányig érőre) megcsinálja. Arról nem beszélve, hogy fűtési időszakban igencsak elzárja a meleget, tehát még hülyeség is, nemcsak csúnya.
2019. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk majdnem földig ér(1-2 cm hogy ne húzzuk a földön),és nem vagyok igénytelen,sem pedig lusta.Kinek hogy tetszik,erre szerintem nincs szabály...Mellesleg ha vékony fényáteresztő függöny,akkor még a meleget sem fogja...persze a vastag sötétítő ilyen szempontból nem szerencsés.
2019. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nagy ostobaság eltakarni a fűtőtestet. A vékony fényáteresztő függöny éppúgy elfogja a meleg levegőt, mint a sötétítő. Gyakorlatilag az ablakon keresztül az utcát fűti, aki függönyt tesz a radiátor elé. Amelett irtó ronda, és idétlen egy túlméretezett függöny egy nem földig érő ablakon.
2019. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ízlések és pofonok. Minden lakberendezési oldalon azt olvastam, hogy a rövid függöny a csúnya. Nekem mindkettő tetszik, de valószínűleg hosszú függönyt fogok venni és elcsatolom tavaszig a fűtés miatt.
2019. jan. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!