Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi az ideális lakófelület...

Mennyi az ideális lakófelület egy ember számára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Minimum 20m2
2010. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es zsugorodik!
2010. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A legkisebb lakás amit eddig láttam 26 m2 volt...

Börtöncella két embernek 12 m2 ahol két ágy is van...

Az ideális az ahol KÉNYELMESEN elférsz ez pedig egy minimum 40m2 garzont takar.

Szerintem.

2010. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 35 nm.
2010. okt. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem ez is egyéni. én egy 20 nm-es lakásban élek és nagyon jól megvagyok itt, jól érzem magam. lehet, h más megőrülne, pláne ha nagyobb termetű, de számomra ez OK
2010. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kis lakáshoz szoktam, párom viszont bérházban lakik kb. 4 m belmagassággal, hát rosszul vagyok szinte, ahogy felnézek, nem azért nem rosszul, de nagyon furán. Szerencsére a szoba zsúfolt, sztem én simán megleszek pici lakásban, félek a nagy üres tértől. Ha mással vagyok nem, de egyedül képtelen vagyok elviselni.
2010. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi féle ház...
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a koliban kb. 15 m2-en laktam szobatársammal. Itt volt egy mosdókagyló is, még számoljunk hozzá ~2 m2 zuhanyzót, ~2 m2 WC-t meg egy gáztűzhelyt. Íg tényleg kb. 20 m2 jön ki minimálisan.
2010. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!