Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi egy ember ideális...

Mennyi egy ember ideális kalóriabevitele? (részletek lent)

Figyelt kérdés

[link]


én ezt nem tartom reaálisnak...sőt..rengetegnek!:O


178cm vagyok, 20 éves...és 75 kg..

közepesen sokat mozgok..és lány vagyok..


Szükséges kalória :

2464 / nap

Hogy elérd ezt a kalória szintet a következőket kell követned:

Zsír :

68 gramm / nap

Fehérje :

154 gramm / nap

Szénhidrát :

154 gramm / nap

Alkohol :

88 gramm / nap


ezt dobta ki rám??? én rengetegnek tartom a 2400 kalóriát naponta?? pláne, hogy fogyni akarok...

Mit gondoltok?


2011. júl. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem reális kalóriamennyiséget adott, hiszen én kiszámoltam edző által összeálított módszerrel is és arra is ez jött ki. mármint ha súlyt akarok tartani. ha fogyni akarsz akkor ebből le kell vonni természetesen.
2011. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt az alkoholt én furcsállom kicsit. :D

[link]

Eszerint a számláló szerint is kb. 2400 kcalt enned a súlytartáshoz, viszont heti fél kiló fogyáshoz 1900-at. Őszintén szólva ezt én is egy picit sokallom, most mennyit eszel egy nap (csak kb.ra)?

Az alapanyagcserédnél (ott van az is) mindenesre ne egyél kevesebbet, mert annak nem lesz jó vége.

2011. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Háát....kb olyan 1000-1500kalóriát..

meg mellette amikor tehetem mozgok..tehát akkor kb 400-800 kalóriát biciklivel el is égetek.

2011. júl. 4. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Reális, nekem tökéletesen kiadta a 3600kcalt.

2400kcal a súlytartásodhoz kell, ebből 500kcal vonj le ha fogyni akarsz.


És próbáld meg nem alábecsülni a kcal beviteled mert ebből sok félreértés szokott lenni. Márpediglen alábecsülöd akármit is mondasz, ha 1000-1500kcalon élnél már régen nem 75kg lennél hanem csak 55... Azt meg felejtsd el, hogy 800kcalt elégetsz egy óra mozgás során, kivéve ha nem küzdősportot űzöl vagy futó sprinter, esélytelen, ez van.

2011. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az miert fond hogy annyit biciklivel elegeek?? Szeretek biciklizni es ha elindulok meg az ido is jo nem fogok 10km-t menni...
2011. júl. 5. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy gond, hanem azt, hogy ne hidd el, hogy annyit el tudsz égetni vele (800kcal baromi sok)...
2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
30-40 km-t tekerek akkor siman van annyi. Vagy szerinted az mennyi??
2011. júl. 5. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!