Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálták ezt velem a...

Miért csinálták ezt velem a patikában? /F

Figyelt kérdés
Télen a hidegben és a száraz levegőben könnyebben kiszárad a szám és a kezem, rengeteg mindennel próbáltam kenni, de a leghatékonyabb számomra a vazelin volt. És most lementem venni a patikába, kértem, és a két eladó nő összenézett és nevetett és valamit mondtak hogy az én dolgom mire használom nem kérdezősködnek. És végig ilyen kínos visszafogott nevetés volt bennük.

2023. jan. 23. 14:20
 1/6 anonim válasza:
74%
Jobb kamut találj ki, vazelint műtét után is szoktak ajánlani heggyógyulás segítésére, meg ezermillió dologra jó, gyógyszerész biztos hogy nem röhögött ki vagy feltételezte hogy te biztos análszexre veszed...
2023. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Simán kiröhöghetik az embert, nekem a pékségben szólt be a nő a hajamra :/ van ilyen világ sajnos. Ne törődj velük, s máskor ne ott vásárolj.
2023. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

1-es:

Szerintem a kérdező nem magyarázkodott, csak kérte az árut.

2023. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyűjts egy kis önbizalmat, és akkor már nem fog érdekelni, mit gondol rólad a bolti eladó, a postás, a buszsofőr, az utcaseprő és bárki szembejövő.
2023. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Én nem aggódom rajta, hogy mit gondolnak, nem függ az önbizalmam ettől. Csupán arra vagyok kíváncsi, hogy mi miatt mondhatták ezt, mert nem tudom teljesen, mire szokták használni a vazelint ami olyan vicces dolog és érteni akartam :D
2023. jan. 28. 14:48
 6/6 xp ali ***** válasza:
50%
Jó nagy parasztok voltak. Van a rossmann-dm-ben is. Fehér vazelin a neve. Am biztos megkéreztem vna, h van-e vmi problémájuk. És én vagyok akkora bunkó, hogy mondom, hogy nem a seggembe lesz, hanem a számra. Ha van kedvük és nincs barátjuk, szívesen be is bizonyítom.
2023. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!