Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vegre itt a pentek, es a heti...

Vegre itt a pentek, es a heti zaro kerdes ugy hangzik,hogy mig varosban mindenki csak megy mint a szemellenzos lo, ugy falun miert varjak el,hogy mindenkinek koszonjon az ember aki szembe jon az utcan?

Figyelt kérdés
Borzaszto nagy sertodesek tudnak lenni ebbol ha nem koszonsz az idos 80+os ugyeletes terfigyelo neniknek.
2023. jan. 27. 08:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

😆😆


Nem elég, hogy az illemet nem ismered (ha már köszönnek neked, köszönj vissza, nem csak a munkahelyeden, hanem ha falun vagy, akkor is), de még a helyesírásod is rossz. (Egy fentebbi mondatban helyesen egyelőre, nem pedig egyenlőre.)

2023. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ezuton szeretnem megkoszonni az oldal minden tagjanak aki az elmult heten vette

a faradtsagot es valaszolt az altalam feltett (sokszor idegesito) kerdesekre es ezzel hozzajarult az altalam valasztott

temahoz "Nevtelenul a nagyvilagban" cimmel. A feladat az volt,hogy egy kitalalt szemely unalmaban raszabadul az internetre.

Hogy turik meg a tobbiek, mik a reakciok, mennyire segitokeszek a tobbiek,elfogadas,kirekesztes.

Egy het alatt sikerult felbirkoznom magam a 3as szintre,ami nem tudom,hogy nagy teljesitmeny e az oldalon.

Megkozelitoleg 170 valasz es 35 kerdes van a hatam mogott. 1 Torolt kerdes es egy torolt valasz.

Jo, tudom lehet hogy a "macskat borotvald le kopaszra ha bolhas" egy kicsit tulzas volt.

Ezuton elnezest a cicagazdiktol. Megegyszer koszonom mindenkinek,remelem azert hoztam egy kis mosolyt es vidamsagot

a hetkoznapokba. Az ezzel kapcsoaltos videomat kesobb linkelem es megnezheti aki kivancsi ra.


Szep napot kivanok mindenkinek, ezzel bucsuzom a kozossegtol.Sziasztok

2023. jan. 27. 11:17
 23/25 anonim ***** válasza:
Most úgy érzem magam, mint Jim Carrey a Truman Show végén...
2023. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hol a videód, amit annyira beharangoztál? Számítógépen a lomtárban?
2023. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszonom az erdeklodesedet. Még a vágópadon. De orulok,hogy van ra igeny. majd csinalok meg hasonlokat. Csak miattad :)
2023. febr. 1. 15:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!