Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért vannak felháborodv...

A nők miért vannak felháborodva ha egy pasi a női WC-be megy, amikor ott semmit se látni, miközben a nők simán átjárnak a férfi mosdóba is időnként?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor láttam már nőket férfi mosdóban, a piszoáros részen is simán átjönnek.
2023. febr. 11. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez jó kérdés.

Persze ebből még vita lesz.

2023. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Lejtős pályának hívják az ilyet.
2023. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sose láttam még nőt a takarítót leszámítva férfi WC-ben, nőiben meg soha nem voltam. Érdekes helyeken járhatsz.
2023. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A strandon egyszer véletlenül valami női mosdóba,zuhanyhelyiségbe mentem be fecske alsóban.Senki nem reklamált.
2023. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább kulturális dolog, nem mindegyik logikus, de ha kulturált vagy tiszteletben tartod.
2023. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Főleg zsúfolt helyeken szokott ilyen lenne, mikor hatalmas sor van a wc előtt és itt is volt már egy hölgy leírta, hogy a férfi wc-nél nem volt sor, senki nem is volt bent, míg a nőinél 30an álltak sorba. Nyilván ha nagyon hív a természet, akkor nincs 10 perced. Feltéve, hogy percenként kijön egy ember és 3 wc van, amit egyidejüleg használnak, szóval 1 perc alatt 3 ember jön ki.

Inkább bemennek a férfi wc-be és kész.

Én is láttam már ilyen jelenséget, nem problémáztam rajta, hogy ott volt egy nő. De van akit zavar.

Míg másik nő is mondta, hogy őt sem zavarja, ha hasonló esetben a pasi megy át.

2023. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis kocsmánkban is nagydologra a férfiak a női mosdót használták, senki sem háborgott.
2023. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, színházban pl. sokszor találkoztam már azzal, hogy a női WC-n akkora volt szünetben a sor, hogy nem végeztek volna, ezért beszóltak a férfiba, hogy jöhetnek-e, van-e benn valaki, és ha nem volt ott senkik, bementek oda is. Sosem láttam, hogy ezen bármelyik férfi problémázott volna.


Múltkor pedig nőként a női mosdóban egy férfi jött szembe (takarító volt, az ott lévő kis raktárhelyiségből vett ki valamit). Azzal sem volt senkinek baja.


Nem tudom, hol tapasztaltál ezzel kapcsolatos vitát, de azért nem olyan mindennapos, hogy ebből bármi gond lenne.

2023. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!