Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szokjak le a reggeli...

Hogyan szokjak le a reggeli telefonozásról?

Figyelt kérdés

Hétköznap napi 15-20 percet szoktam reggel ágyban telefonozni (és ez mivel sosincs belekalkulálva a reggeli rutinba, később egyébbel is rohanok), hétvégén meg akár 2 órát is.


Mostanában kezdett el frusztrálni, nagyon szeretnék egy telefon mentes reggelt kialakítani, de sose tudom rávenni magam.


Egyébként próbálkoztam már azzal, hogy leírtam előző este az ideális másnap reggeli rutint, próbáltam helyette más dolgot beépíteni, de valahogy annyira beékelődött az agyamba, hogy ez a felébredéd utáni első dolog, hogy nem tudom hogyan kéne változtassak…



2023. febr. 12. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold be a tévét és közben kezdj teát vagy kávét csinálni. Nekem így sikerült.
2023. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
És ha 15-20 perccel korábban kelnél? :)
2023. febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is probléma volt az, hogy lefevéskor és felkeléskor is rátapadtam a telóra. Kitaláltam, hogy egyszerűen nem viszem be az ágya közelébe a telefont, így sem lefekvés előtt, sem felkelés után nem telefonozom. Vettem kemény 2000,-Ft-ért egy ébresztőórát.


Ez működik nekem.

2023. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez most 9-től nyomom az ágyban undorító ez a szokás. Át kellene váltanom nyomógombos old schoolra ennek soha nem lesz vége sajnos.
2023. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tedd el este jó messze magadtól a telefont így reggel tuti nem nyúlsz hozzá.
2023. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!