Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális dolog egy reggeli...

Normális dolog egy reggeli közéleti műsort ilyen cuccban vezetni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, mert engem mellebevágott ez a lengén öltözött nő, miközben nagypolitikáról próbált nyökögni. Beszélni is alig tud, az én időmben az ilyet mikrofon közelébe se engedték volna. Na és ez a félmeztelen megjelenés! Annyira nem jó nő szerintem, bár én már egy öregecskedő pasas vagyok, lehet, hogy nem jól látom; ezért is szeretném tudni, hogy ez most rendben van így? Itt a videója:


[link]


2010. dec. 23. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van! Lehetne nagyobb melle a nőnek, így elég soványka!

:D


De jó, hogy más bajod nincs! Csekkeket befizetted?

:(

2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Kormányszóvivői posztját is többek közt azért bukta, mert többen ismerték fel fehérneműben, mint kosztümben.

No comment.


Tévéhez van távirányító: használd!

2010. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

21.15: Ó nehogy azt hidd, hogy én a TV2 emlőin csüngök. Szinte sose nézem ezeket a bulvárcsatornákat, csak remegett a kezem ma reggel, és felrenyúltam a távkapcsolón. Aztán ott maradtam, mert Lázár J. magyarázkodására végül is kíváncsi voltam.


21.05: Nem ez a legnagyobb problémám, de nem lehet mindig csak a súlyos kérdésekkel foglalkozni.

2010. dec. 23. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg rakhatott volna ki többet is...


Ezért nem nézek TV-t reggel (vagy délben. vagy este.) Mert kevés a szép, formás női kebel. Akkor mire ébredjek fel? :)

2010. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont a fenti két válaszadó miatt van ez "rendjén": az kell nekik, hogy a férfiak ráizguljanak a tévére. Ha azt hiszed, hogy egy nő a tévében híreket olvas, interjút készít, műsort vezet, akkor nagyon tévedsz, azt csak a férfiak csinálják. A nő szexet ad el, prostituálódik, és rohadtul nem érdekel senkit, érti-e a dolgát (lsd. felettem). Csak az jut el az agyukig, hogy mekkora a melle, milyen formás a segge, mutathatna többet is stb. Abba már nem gondolnak bele, hogy ez mennyire szánalmas. Nyilván, mert ők soha nem fognak ilyen helyzetbe kerülni.


Szerintem ez csak rosszabb lesz.

2010. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A cucc picit valóban sok, vagyis kevés. De azért szerintem szép a nő.
2010. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ööö, ez irónia és humor volt, amit írtam. Csak hogy tisztázzuk :D
2010. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23.11: Én értettem!
2010. dec. 24. 08:21
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van hozzá? Szép nő, jól tud beszélni. A ruha pedig? Miben legyen, kosztümben?
2010. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A te idődben... úristen, fogd fel, hogy az idők változnak! Remélem nem várod el, hogy nagy barokk szoknyában vezessenek műsort. Egyébként a problémádat sem értem, egy elegáns ünnepi ruháról van szó.
2010. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!