Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány főtől nem köszönnek...

Hány főtől nem köszönnek vissza az emberek egy helyiségbe belépő embernek?

Figyelt kérdés
Tehát ketten ülnek egyetemen egy teremben, belép egy harmadik és köszön, a másik kettő egészen biztosan vissza fog köszönni. Nagyobb bentlévő tömeg esetén már nagyon kevesen fognak, mert úgy érzik, nem személyükhöz szól, más úgyis köszön. Hány főtől van ez?

2023. márc. 20. 15:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyetemen szerintem már ha 7-en vannak sem köszön mindenki vissza, kivéve, ha lekezelsz velük.
2023. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Az sem jó, hogy félpercenként köszönni kel.
2023. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
100%
Aki fontos, ahhoz úgyis odamész.
2023. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már folyik az előadás, akkor jobban teszik, ha nem zavarják hangos köszönéssel..


Ha még nem, akkor is lehet, hogy többen a telefonjukat nézik, vagy valamivel el vannak foglalva.


Én annak köszönnék, aki mellé leülök, vagy azoknak, akik a közelben vannak.

2023. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából szeminárium volt a fejemben, amikor elképzeltem a szituációt, nem nagy előadói.
2023. ápr. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!