Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elvállaltam egy munkát és...

Elvállaltam egy munkát és későn tudtam meg hogy aznap lesz ismerős apukájának a temetése. Lemondási mar nem tudom, nagyobb bunkó vagyok ha nem jelenek meg?

Figyelt kérdés
Már nem tudom lemondani a munkát mert nem érem el az irodát ami kiközvetit és most azt sem tudom hogyan mondjam el neki. Nagyom félek hogy megbántom, mondta hogy más barátja azért nem jön mert iskolába kell menniük és mondta hogy ez bántja hogy emiatt kihagyja az illető, mert neki ez nagy lelki támogatás lenne. Teljes mértékben mellette vagyok minden nap mióta meghalt apukája és mindenben segítem, ennek fényében milyen embernek tűnök aki ki kihagyja mégis azt hogy ott támogassa?

2023. márc. 31. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg érthető szerintetek ez az indok? Nagyon nagyon félek hogy nem.
2023. márc. 31. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki őszintén, amit itt leírtál. Hogy együttérzel vele, és mentél volna, ha nem szervezel már korábban munkát aznapra, amit már nem tudsz lemondani. Aki ezt nem érti meg, azzal szemben neked ne legyen lelkifurkád.
2023. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell értenie, nem szólhat róla minden. Úgy értelmeztem a leírás alapján, hogy az édesapjához nem álltál közel, akkor pedig pláne nem gáz.
2023. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt végül, kérdező?
2023. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!