Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az amerikai tinik, középikolás...

Az amerikai tinik, középikolások miért nem szégyenlősek egymás előtt?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem amerikábn(Nee York City-ben) él. Amikor nálunk voltak nyáron, medencéztünk a kertben. Amikor át vettük volna a fürdőgatyát, akkor ő a szobában tökre nyugisan letolta és átvette, én meg a mosdóban szereettem volna átvenni. Meg js kérdezte hogy miert vagyok ilyen szégyenlős. Lehet én vagyok túlságosan szégyenlős. De amerikában tényleg tök lazán veszik egymás előtt a mesztelenséget? Mármint a filmekben is a gimikben ott pucérkodank az öltözőben....

2023. máj. 28. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert az lenne a normális.
2023. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%
Ez miért "tanulás külföldön" kategória?
2023. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Mert amúgy ha mindketten egyneműek vagytok mi a baj? Neki is az van, ami neked. Nem kell bámulni.

Én is simán vetkőztem már a barátnőm előtt egy szobában.

2023. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mármint hogy azonos neműek között? Úgy itthon sem szégyellősek egymás között a tinik, hacsak nincs rajtuk valami valóban szégyellhető. Fesztiválokon például azért elég általános volt még 15 éve is, hogy egy közös zuhanyozó van nemenként, se függöny, se semmi.
2023. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Ha mind a ketten egy neműek vagytok, akkor itthon se kéne takargatni egymás előtt magatokat.

Ennek kéne lenni a természetes megoldásnak, nem kéne szégyelnie magát senkinek.

Szerintem az lenne a legjobb, ha tusolóból az lenne itthon, ami egy nagy tér és max oszlopok vannak, ami tusolófejek vannak, nem pedig a függönyös, válaszfalas tusoló.

2023. máj. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

és az öltözőben nálunk nem? ne vicceljünk, azért edzések után csak tusol mindenkki ...de a magyarok általánossáégban sokkal zártabbak, szégyenlősebbek, ezt láttam, mert voltam elég sok országban.


egy holland-belga-dán közös edzőtáborozásnál a Balatonon ketten is tök lazán a strandon átvették a fürdőnadrágot, én meg győztem mondani nekik, hogy jaj ebből itt gond lesz, szóval csak gyorsan. és néztek, mint a hülyék, hogy mi a bajom, és ugyan miért mennének el az öltözőig, amikor ott még sor is állt meg messzebb is volt, azaz nem értették, miért kellene szégyenlősnek lenniük. egyedül nekem, magyarnak tűnt fel, hogy furán néznek körülöttünk :)

de sok hasonló esetet tudnék mesélni, lényeg, hogy itt a magyaroknak ez fura, de nyugati országokban nem csinálnak ilyen cirkuszt a szemérmeskedésből. de még akkor se, ha pl ruhás strandon fürdik valaki ruha nélkül, ezt is magam láttam. a kutyát nem érdekelte.

2023. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

És így kéne itthon is lennie, ahogy az előttem lévő válaszoló írta.

Egyáltalán nem kéne az ilyenből nagy ügyet csinálni, hogy meztelenül van valaki mások előtt.

2023. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
#1,5,7 Oké, szerintetek ez lenne a normális, meg így kéne. Viszont meg kellene érteni, hogy mások szerintem meg nem így van.
2023. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert erkölcstelenek, nem fogják fel, hogy gusztustalan amit csinálnak.
2023. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

9 :XD

meghalok. te se voltál még valami jó kis nyári fesztiválon, táborban, kollégiumban ...

2023. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!