Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj ha így vagyok otthon?

Baj ha így vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, szüleimmel és bátyámmal élek együtt otthon. Nyáron melegben (főleg a múltkori 37 fokban) otthon csak bugyi van rajtam, felül semmi. Szüleim és tesóm is szokott így látni, nálunk ebből nincs gond (abból se ha meztelenül látjuk meg egymást, de direkt nem pucérkodunk). Anya is szokott amúgy így lenni.


Egy ismerősöm szerint viszont ez gáz és nem kéne így mutatkoznom a családom előtt. Tényleg ekkora baj ez?


L


2023. júl. 1. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem full kamu az egész kérdés.Mièrt akarna bárki is mutatkozni félmeztelenül az egész család elött.Nálunk ez tabu.Mindenki felöltözik ahogy kell, tiszteljük már meg egymást.
2023. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha a szobádban vagy így és kopognak akkor nem. De mondjuk így kimenni és önteni magamnak egy pohár vizet elképzelhetetlen lenne számomra. Oké, hogy a családom meg minden. De engem a frász kerülgetne, ha ők látnának így engem vagy én őket. Egyszerűen vannak olyan dolgok amiket csak magam akarok látni vagy max a páromtól szeretném, hogy lássa.
2023. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Abdullah_ ***** válasza:
27%

Nálunk az egész családom sokszor van teljesen meztelenül a négy fal között. Főleg a nyári hőségben.


Nem tudom miért kéne ezt kamunak gondolni...

2023. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha otthon a családban ez a szokás, akkor nem baj.
2023. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem baj, de másnak inkább ne mesélgesd, mert nagyon gáz!!
2023. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Apád,meg ha fiú a tesód azért titkon örülnek...
2023. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Normális családban ez nem okoz problémát.

Akik itt hüledeznek, azokat meg nem így nevelték, I.J.

2023. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem hüledezünk mert ez sima naturizmus.Nem kell a melegre fogni.
2023. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

És akkor van vele valami probléma?

A naturizmus az ember természetes viselkedése.

2023. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmi probléma ha a családban mindenki az.
2023. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!