Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire fontos 2023-ban a...

Mennyire fontos 2023-ban a facebook?

Figyelt kérdés

Veszített népszerűségéből,vagy ugyanúgy függő a modern ember?

Mennyi időt töltötök rajta?

Hasznosnak gondoljátok,vagy károsnak?


2023. júl. 2. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira, mint az elmúlt években.
2023. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6-7 éve nincs facebookom. Nem láttam értelmet. Leköti az embert nem is kicsit.


Facebook nélkül is van élet..

2023. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem csak a Messenger miatt van Facebook fiókom, nincs egy ismerős sem rajta,ki sem töltöttem a profilomat. Csak a gyerekeimmel szoktam beszélni a Messengeren.
2023. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyének számára nem tudom, hogy a fontosságából vesztett-e ( kapcsolattartás, társkeresés lehetősége ), de üzleti szempontból nagyon jelentős lett ( marketplace, álláskeresés ). Ezt látják az elemzők is. Nem véletlen az a sok reklám és hirdetés, beleértve a politika jelenlétét is. És igen, egy részünket ez kiábrándítja, és távol tartja, más részünk pedig továbbra is pörgeti az oldalakat akár órákon át is.
2023. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fárasztó96 ***** válasza:
2 éve csak a profilom van fent, én nem. Elfelejtettem a jelszavam. XD nem hiányzik.
2023. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha arra vagy kíváncsi, mi a helyzet közeli/távoli ismerőseiddel, akkor nem, ilyen posztokat mostanában jó, ha húszból egyet mutat. Ha csoportokat, oldalakat követsz, arra még megfelel.

Nekem igazából már csak a messenger, ami miatt megtartom a regisztrációmat.

2023. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tapasztaltam, hogy vesztett volna a népszerűségéből, kb. minden ismerősöm ezt használja leggyakrabban írásbeli kommunikációra, és én is.

Hasznosnak tartom (ingyenes, gördülékenyebben lehet beszélgetni, mint mondjuk e-mailben, kb. mindenki fent van, és ha nem is non stop, de sűrűn nézi). Káros is lehet természetesen, ha vki függő.

2023. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem emlékszem a pontos cikkre bocs ha pontatlanságot írok, de úgy rémlik olvastam olyat is hogy 2050-re több olyan profil lesz az egész facebookon akik már elhunytak mint akik aktívak... ez arra utalna hogy már most is elég réginek tűnik, hiába vette át az egyeduralmat rég ebben a közösségi oldalas témában.
2023. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!