Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fontos neked, hogy a párod...

Fontos neked, hogy a párod jelezze a facebook profilján, hogy kapcsolatban/házasságban él? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Ma láttam meg ebben a témában a sokadik kérdést. Már tényleg csak az érdekelne, hogy miért ilyen fontos ez azoknak, akiknek fontos?


Csak az válaszoljon, akinek inge! Másoktól nem szeretném az "azért mert kockák!" típusú pszichológiai okfejtéseket olvasni.


2013. júl. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fontos. Van egy cinikus megjegyzésem is a témára, nem pont ide illik, de azért mégis: ha valaki nem teszi ki facebookra a képet a diplomájával, a világ már el sem hiszi, hogy neki van diplomája... :P


Az is csak mesebeszéd, hogy azért van kint a kapcsolatban, hogy ne keressék meg őt a társkereső szándékúak. Szórakozóhelyeken, sőt, az utcán sem hord mindenki "Kapcsolatban vagyok" feliratú pólót... :P Ok, van gyűrű is, de mondjuk rengeteg nőismerősöm van, akik úgy hordanak gyűrűt, hogy semmi köze a párkapcsolatához, már előtte is hordta.


Mégis miért teszik ki az állapotukat akiknek ez fontos? Egyrészt így közlik már a külvilággal, hogy véget ért a szingliség. Másrészt ha nem teszi ki, akkor nincs is barátja, a világ el sem hiszi, hogy van barátja... :P

2013. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én fent sem vagyok. De amúgy is lecsengőben van már a facebook.
2013. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel én is és a párom is rendszeresen használjuk a facebookot, mondhatni az életünk egy része, kicsit úgy esne, hogy nem vállal fel mások előtt mint a partnere.
2013. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom nincs fenn a fb-n, csak én. Nekem viszont evidens, hogy jelzem: kapcsolatban élek. Szerintem ez így tisztességes, és nem azért, mert a párom ezt várja el.
2013. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!