Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért köpnek le és pofoznak...

Miért köpnek le és pofoznak meg aláznak meg egyéb módon egy vékony fiút az osztálytársai?

Figyelt kérdés

A srác akivel ezeket csinálják még a baratátjainak nevezi ezeket akik őt megalázzák .

És állítja hogy már mondta nekik ,hogy hagyják abba de erélyesen nem mer nekik szólni szerintem.

Mondott olyat is ,hogy ő úgy veszi kicsit mintha nevelnék őt ily módon az osztálytársai.



2023. júl. 21. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

"Szokások, etikett"?


Ez fizikai erőszak. Sok értelme nincs magyarázni az okát.

2023. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert engedi
2023. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is vékony és gyenge voltam, és piszkáltak. Aztán meguntam és elkezdtem ju jitsusni és kattle ballezni. Fél év se telt el és senki sem piszkált. 1 év alatt 10 kg izom jött fel rám. Mire érettségizem 175 cm, és 77 kg tömör izom voltam, nem az a kondi termes "felfújt" fajta. 50 kg voltam 16 évesen és 170 cm.
2023. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne is törődj velük😀
2023. júl. 21. 16:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az előző hozzászólást nem ide akartam
2023. júl. 21. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
#5: de, ide akartad, csak elfelejtettél fiókot váltani...
2023. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert több ilyen kérdést néztem meg a gy.k -n
2023. júl. 21. 16:29
 8/9 LuckyLevi ***** válasza:
Kérdezd meg őket? Gondolom ezt látják otthon.
2023. aug. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy vékony-e vagy sem. Nem ezen múlik. Van egy bizonyos fajta áldozat személyiségtípus, aki egyszerűen bevonzza a bullyinget (iskolai terrort), bármilyen közösségbe kerül.
2023. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!