Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ha nem mos hajat?

Normális ha nem mos hajat?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam(lány) aki minimum első óta nem mossa a haját..tiszta undorító rátapad a fejére meg csimbókokban lóg (az amúgy tök hosszú fekete) haja...mondjuk szerintem nem is fürdik meg fogat se mos mert irtó büdös, a szájszagától meg hányingerem van..de úgy viselkedik mintha ez teljesen természetes lenne, és úgy csinál mintha ő lenne a legszebb az osztályban..mondjuk ő az a tipikus "minden tanár kedvence" típus...egyfolytában csak dicsérik hogy milyen jó tanuló meg milyen tehetséges(közben nemegyszer látom hogy fogja a kis telefonját dogaírás közben és "puskázgat") szóval van egója bőven nem kell félteni...barátai nincsenek, és kb mindenki kerüli, de ezt ő nem veszi észre..amúgy nem lenne csúnya ha egy kicsit adna magára...mondjuk elég vékony(kb 40 kg, a kb 165 cm-éhez)és enni még sose láttam...csak egyszer mikor elmentünk fagyizni osztályszinten és ő vett 1 db rolettit...semmi fagyi csak úgy roletti narúre... na mindegy...vietnámi származású talán, és arra gondoltam hogy ez lehet vmi hagyomány náluk...de az a vicces hogy a szülei meg tiszta ápoltak és normálisan néznek ki...megy egyszer megkérdeztük tőle hogy miért nem mos hajat ő meg csak megvonta a vállát és úgy nézett ránk mint ha hülyék lennénk és ez tiszta egyértelmű, hogy miért nem mossa...pedig semmi rosszindulat nem volt bennünk...na mindegy...igazából ezt azért írtam le mert nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel...és hátha van köztetek olyan aki hallott már valamit ilyesmiről és magyarázatot tud adni erre az egészre, mert én tényleg nem értem...köszi előre is a válaszokat :))

2016. jún. 30. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál még, hogy valamilyen mentális betegséggel küzdhet a lány? A súlyos depresszióval küzdő emberekre jellemző, hogy elhanyagolják a higiéniájukat. Erről igazából nem nagyon tehet. Az is lehet hogy evészavara van és azért nem eszik. Hagyjátok békén szerencsétlent, semmi közötök a magánéletéhez de biztos van valami oka amiért ilyen. Ha zavar akkor kerüljétek el, ennyit tudsz csinálni.
2016. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!