Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szüleim halloween partijára...

Szüleim halloween partijára keresek zenét, dekorációs ötleteket, ajánlanátok néhányat?

Figyelt kérdés
A szüleim úgy döntöttek, hogy idén partit adnak a munkatársaiknak, kollégáiknak és megbíztak azzal, hogy keressek halloweenes zenéket, és találjak ki valami dekorációt. Szívesen veszem az ötleteket. Egyébként október 30-án, szombaton lesz a buli, már alig várom... Boldog Halloweent Mindenkinek!Köszi.
2010. okt. 14. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dekor cuccok szoktak ilyen tájban lenni a Lidl-be, legalábbis gyakran láttam a reklámújságban az elmúlt években. Szerintem a faragott tök nagyon jó választás lenne, valamint gyertyák. A színekben a narancssárga és a fekete domináljon, szerintem mindenkinek ez a 2 szín ugrik be erről az ünnepről:) A The Nightmare Before Christmas zenéje pedig annyira jó, és annyira halloween:)

Amúgy neked is boldog Halloweent!

17L

2010. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zenék: Youtube-on írd be, hogy Creepy Music, vagy hogy Halloween Music, ki fog adni egy csomót, lehet válogatni...
2010. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Panic! at the disco - Halloween

nightmare before christmas film zenéje, a Halloween.

Én ezeket ismerem csak:)

2010. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!