Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel bemegyek a munkahelyemr...

Reggel bemegyek a munkahelyemre, s rendszeresen nem köszönnek vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ne köszönj nekik
2023. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Helyzet? Egy nagy terem és vannak 20-ban, amitől 15 visszaköszön?

Vagy 2 ember kisebb szobában, tuti, hogy hallják, nincs zaj. A második esetben biztos szólnék, hogy hahó köszöntem!

2023. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2023. aug. 29. 12:14
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez hatásos?
2023. aug. 29. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Sírj a zuhany alatt emiatt a borzalmas diszkrimináció miatt! A Bélának persze köszöntek!
2023. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszönj hangosan! Ha nem válaszolnak, akkor : Ébresztő!
2023. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1#+1

Ha köszönök valahol és nem köszönnek, nem vevők rám. A köszönés pszichológiailag hatalmas dolog. Ha 1szer nem köszönnek vissza, veszem a lapot és békén hagyom őket. Te miért nem? Magadnak válaszolj.

2023. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ha valaki egyszer nem köszön vissza akkor teszek még egy próbát a legközelebbi alkalommal. Ha nincs eredemnye akkor annak az embernek már soha nem fogok köszönni.
2023. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem nagyon furcsa volt külföldről hazatérve, hogy nem köszönnek az emberek.Rájöttem, hogy itthon így szocializálódtak az emberek. Megosztottak, frusztráltak ,irigyek és nagyon sokan ismeretlenül is utálják a másikat.A mások elfogadása, a tisztelet, az erkölcs kiveszőben van.A szülök sem tanítják a gyermeküket a köszönésre, tiszteletre, alázatra.Külföldön mindenki mindenkinek köszön.Óvodás gyerekek köszöntenek az utcán, hogy Grüss Gott, Grüezi és nevetnek. Ez nem kerül semmibe és egy jó érzés. Az eladók mosolyogva köszönnek és kívánnak szép napot.Itthon alulfizetett, magába forduló, megkeseredett emberek még a köszönést sem fogadják.Szép napot, Isten áldjon, Tiszteletem, Üdvözöllek, hello.Rövid szavak.Szebbé tehetné életünket.
2023. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Attis68 válasza:
Bemész elkiáltod magad: jó reggelt ,aki nem köszön vissza az paraszt!Jó hangosan, hogy mindenki hallja!
2023. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!