Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kik azok a nők és lányok akik...

Kik azok a nők és lányok akik hosszú szoknyában és főkötőben járnak?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb topicba írom de szegeden egy csomó vegyes korú nőt/lányt látok bekötött fejjel, egyszerű pólóban és legalább lábszárközépig érő szoknyában. Az első gondolatom az volt hogy biztos valláshoz kötődik, azért írtam ide. Valaki esetleg tudja hogy honnan jön ez az öltözködési stílus?
2023. szept. 22. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Azok szerintem a román c-k, akiket látsz....
2023. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
78%
Én is a tradicionális cigányokra gondoltam először, de az egyszerű póló nem illik a képbe. Ők talpig csilli-villiben, színesben szoktak lenni.
2023. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen csillogós szoknyara gondolsz mint egy szaloncukor, és egy kendő ami csak félig meddig van rajtuk ( a nyak és a haj kis része látszik) akkor ők a Gábor cigányok. Ha teljes kendőt (nyak , haj takarva teljesen) és viszonylag nem csicsàs hosszú öltözetben, akkor azok muszlimok. Én is szegedi vagyok és muszlim.
2023. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez hasonló?

[link]


Akkor lehetnek akár a Krisztusban Hívő Nazarénusok Gyülekezetének tagjai is.


[link]

2023. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondol

2023. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös nem, ez minden csak nem egyszerű öltözet, sokkal inkább hasonlítanak 4-es példájához. Eddig az ő válasza a leggyanúsabb hogy betalált :D
2023. szept. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!