Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagybátyám jogosan sértődött...

Nagybátyám jogosan sértődött meg mikor rászóltam ebéd közben, hogy ne szürcsölje a levest, mint egy bugris ?

Figyelt kérdés
Meg ha lehet ne krákogjon ott nekem mert idegesítő...

#étel #ebéd #suttyóság #bunkó parasztság #krákogás fuldoklás öklendezés meghalni akarás
2023. okt. 22. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha így szóltál rá, akkor persze, hogy jogosan.
2023. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki felnőtt korára nem tanulta meg a legalapabb asztali etikettet se, az többnyire már nem is fogja. És, ha valaki szóvá teszi, akkor megsértődik.
2023. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Jaj anyám is szürcsöl 50 évesen.Úgy eszik ahogy neki jól esik.Nagybátyáddal meg nem élsz együtt gondolom nem mindennap hallgatod a szürcsölést.Egyszer egyszer kilehet bírni.Oké aláírom hogy tisztelettudó ember nem szürcsög de na..ő így szokta meg. De eleve beszóltál egy felnőttnek szval jóhogy nem vette ezt jó néven.
2023. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

35 éves vagyok talán "beszólhatok" ha nem tetszik valami nem ?

Aztán nyugodtan meg lehet sértődni az sem érdekel .

2023. okt. 22. 13:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez milyen hülye duma, hogy " beszóltál egy felnőttnek " ... Miért, egy felnőttnek nem lehet szólni, ha ostoba ? Nem lennék a gyermeked helyében az biztos ...
2023. okt. 22. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"35 éves vagyok talán "beszólhatok" ha nem tetszik valami nem ?"

Nem. Tudod ha bajod is van valamivel, és adott esetben igazad is lenne, ég és föld a különbség aközött hogy kulturáltan megkéred a másikat valamire, vagy ostoba proli módjára beszólogatsz másoknak. Utóbbit nyilván nem fogja senki értékelni, és teljesen jogosan.

2023. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megkértem, hogy ha egy mód van rá akkor ne szürcsöljön .

Ez lenne a proli beszólogatás ? Gratulálok .

2023. okt. 22. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs gyerekem ha ezzel akarsz odavágni.Ha meg nembánod hogy besértődött akkor meg minek veszed a fáradtságot a kérdésed kiiírására??.Tévedni emberi dolog, azthittem fiatalabb vagy( kb semmi infó nincs) de kövezz meg.Egyébként jó bunkó vagy nemcsak itt ismetetlenül de a családtagjaiddal is ahogy elnézem. Minden jót.
2023. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szépen is fel lehet rá hívni a figyelmét.
2023. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy így eszik, miért eszel vele egyutt?
2023. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!