Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen frappans valaszt...

Milyen frappans valaszt lehetne adni egy ilyen kerdesre? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Harmincas fiatal nő vagyok. Ismerösök gyakran nekem szegzik a kérdést:"és mikor mész férjhez?"

Köztudott hogy még komoly kapcsolatom sincs ezért az ilyen és ehez hasonló kérdéseket piszkálodásnak veszem. Nagyon zavarba tudnak hozni vele. Mit tegyek? Hogyan válaszoljak?


2010. okt. 19. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg az igazat: majd akkor, ha találsz arra alkalmas, értelmes partnert.
2010. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond hogy asszexuális vagy és soha.
2010. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg szoktam mondani az igazat hogy meg nem katam meg az erre alkalmas embert. De ettol meg rosszul erzem magam legalabb 1 napig.
2010. okt. 19. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha a 'másik' igazad mondanád meg? Hogy talán nem kellene hülye kérdést feltenniük. Nyilvánvaló hogy a válasz: maj eccer
2010. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mások hülyesége miatt neked nem kell rosszul érezned magad. Ezt értesd meg magaddal, és ennyi. Ne rágódj a dolgon. Ha ilyen történik, és utána még rosszul érzed magad, idézd eszedbe újra jelen válaszom első mondatát, és mindaddig tartsd is észben, amíg el nem múlik a rossz érzés. Szükség esetén persze később is előveheted bármikor. :)
2010. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pelgrim ***** válasza:
Megmondhatod őszintén, de ha úgy érzed, hogy piszkálódásnak szánták, akkor válaszolhatnál a kérdéssel, hogy miért kell neki azt tudni ? Ha úgy érzed, hogy hogy ilyen kérdésekkel zavarba hoznak, akkor jó lenne ha szert tennél némi lelki erőre, mert amiatt hogy neked nincs párod, még nem vagy semmivel se kevésbé értékes ember.
2010. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!