Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen bókoknak örülsz?

Milyen bókoknak örülsz?

Figyelt kérdés

nov. 16. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Az őszintéknek.
nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyennek. Zavarba jövök tőlük. Fiatalabb korombam sok hazug és cinikus ember vett körül, nem tudom megkülönböztetni, hogy most szórakoznak-e velem, vagy komolyan gondolják. Ettől független nem sértem meg az illetőt, aki bókol, azzal, hogy kétkedek vagy húzom a számat. Elrebegek egy köszönömöt és igyekszem elfelejteni a dolgot.
nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
általában olyasmiknek amiket már többen mondtak, mert azt elhiszem. pl szepen beszelek, vagy jol magyarazok, vagy mindig kedves vagyok. ezeket total kulonbozo emberektol is visszahallottam mar. az hogy de jol nezel ki azt nem mindig hiszem el, inkabb csak hozza vagyok szokva hogy udvariassagbol mondjak az emberek, ettol fuggoen ha oszinten mondjak akkor orulok, de ezt nem tudom megallapitani. mondjuk ha egy jo pasi azt mondana hogy uristen de szexi vagy,.na azzal nem lenne bajom :DD
nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!