Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Törköly pálinkát vinni szilves...

Törköly pálinkát vinni szilveszteri buliba nagyon "kevés"/proli?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a szilvesztert most egy nagyobb társaságban fogom tölteni. (kb. 45 fő). Egy pincében leszünk, kb 17-21 évesek.

Eddig még csak kisebb társaságban töltöttem a szilvesztert így nem tudom hogy ez megfelelő e. Ilyet vettem: [link] (Ha számít, 3000 Ft volt)

Apukám szerint az ő idejében a lányok nem is vittek alkoholt, de nem akarok üres kézzel érkezni. (Vettem mellé még 2 csomag rágcsát is)



dec. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó lesz. Lesz valaki, aki megissza:D
dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjfél után már mindenkinek mindegy lesz mit iszik.
dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanultabb a társaság, akkor sokra becsülik. Bunkóknak jó lesz a whisky is...
dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes, el fog fogyni, ha nem, az nem a te (és a piád 😀) hibája lesz 🙂

Viszont egy gyakorlati jó tanács:

egyeztess pár emberrel, hogy ki visz alkoholmentes üdítőt vagy hasonlót, mert mi jópárszor jártunk úgy, hogy mindenki csak töményet vitt, amit aztán nem tudtunk meginni kísérő nélkül 😊

dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annó nálunk is úgy volt, hogy a fiúk hozták a piát mi meg a kaját, ahogy nőttem, úgy változott. Mostmár bárki vihet bármit, de víz, sok papírtörlő és alkoholmentes ital is legyen. Meg egy vödör. Jó bulizást!
dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!