Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kádakat használunk és...

Miért kádakat használunk és nem építünk mini medencéket?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy leírni. Főleg statikai vagy pénzügyi okokra gondolok itt.


A mini medencék alatt arra gondolok, hogy mondjuk épít valaki egy fél méter magas falat egy L alakban úgy hogy a falhoz csatlakozik és az egész le van szigetelve víz ellen és az a kád. [link] valahogy így.


Gondolom ez több vizet igényel, mint egy normális kád? vagy könnyebb a porcelán kád, mert az már alapból szigetelt kivéve a lefolyónál?


febr. 22. 22:59
 1/4 anonim válasza:

"vagy könnyebb a porcelán kád, mert az már alapból szigetelt kivéve a lefolyónál?"


Így. Miért szivatnád magad a komplexitással?

febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kád miniatűr medence. Csak mondom. A rajzod meg egy sarokkád. Értem én, mire gondolsz, csak éppen ugyanazt kapod sokkal drágábban, + ha valahol kicsit is sérül a szigetelés már ázik is szépen csendben a fal vagy a padló.
febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Miért tányérokat használunk és nem lefetyelünk a közös fazékbol?

Miért lépcsöket használunk és nem hagyjuk meg az eredeti talajszinteket?

Miért lekvárokat eszünk és nem friss gyümölcsöket?

.

.

.

febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, láttál-e már nyolc emelet hosszan végigáztatott társasházat, amiből harminc éve nem ment ki a penész. Pedig ott még volt pluszban kád is az elvileg tökéletes alul-fölül-oldalt vízzáró csempeburkolatú fürdőszobában. A víz megtalálja az útját, ha lubickol az albérlő... Az a helyzet, hogy a fürdőszoba eredendően társasházi találmány, amit csak évszázaddal később kezdtek másolgatni családi házakban, amiből 40 éve még a kútra járt az ember ki. Meglehet, ha ott van előbb vezetékes víz, hát másféle fürdőszobát találnak ki maguknak. A családi házadat felőlem nyugodtan feltöltheted vízzel, és úszkálhatsz benne, a feljebbi szomszédoknak ugyanezt nem ajánlanám. Mutassak képet, már megint hogy néz ki a plafon?
febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!