Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent, ha chaten írsz...

Mit jelent, ha chaten írsz valamit valakinek, mert pl. mesélnél ("képzeld!") vagy akár képet küldesz, és csak egy like jel jön vissza?

Figyelt kérdés
febr. 28. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Érdektelenséget jelent.
febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem idegesítő?


Pl. közeli baráttól, pártól.


Miért nem írja meg, hogy bocsi, de most fáradt vagyok, nem érdekel, stb.

febr. 28. 23:08
 3/26 A kérdező kommentje:
Ha meg megkérdezem, hogy ezt mire véljem, nem válaszol.
febr. 28. 23:09
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves pontosan akinek az üzenetet küldted? Egy bizonyos korosztálynál ez ilyen elfogadott válasznak számít. Engem a saját anyám űzött ki vele a világból, idő kellett mire leszoktattam róla :D
febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
50
febr. 28. 23:09
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezesetben kérdezd meg a saját barátainak is így reagál e, lehet neki sem számít bunkónak
febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy az 1-es írta, érdektelenség. Megpróbál lerázni, hogy ne "telepedj" rá, ezért jön a kínosan rövid válasz
febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem így reagál.


Nem telepszem rá. Jó, ha napi 3 mondatot tudok váltani vele, mert a negyedik már ez.

febr. 28. 23:17
 9/26 A kérdező kommentje:

Igazából ide is azért írogatok sokszor (nem ebben a kérdésben), mert senki nem beszélget velem.

Szükségem lenne tartalmas beszélgetésekre, de a munkahely nem alkalmas rá, este meg egyedül bőgök ezen. Meg a lájk jeleken.

Még azt se tudom elmesélni sokszor, hogy milyen érdekes dolgok történtek velem. Lehet, hogy csak számomra érdekes, igen. De hadd mondjam el...

febr. 28. 23:22
 10/26 A kérdező kommentje:

Oké, hát itt hagyott válasz nélkül, már nem először. Kilépett.


Megírtam neki, hátha olvassa holnap, ha belép, hogy jó lenne, ha egyszer nem egy darab híg f@snak érezném magam, miután vele beszéltem, aki csak ennyit érdemel.

febr. 28. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!