Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ex hozzátartozójának a temetés...

Ex hozzátartozójának a temetésére szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés
Egyik nagyszülője halt meg, akit viszont én személy szerint nagyon szerettem, az exszel együtt töltött 5 év alatt rengeteget voltam náluk, sokszor ott is aludtam, főztek nekem, vendégül láttak. Ugyan azóta, mióta az unokájukkal már nem alkotunk egy párt, nem találkoztunk, de tényleg nagyon jó szívvel gondolok rá vissza, borzasztóan sajnálom, hogy elment. Szívem szerint elmennék a temetésére, csak nem tudom, mennyire hülyén venné így ki magát a dolog, főleg hogy már exemnek, is, nekem is családom van. Ti mit gondoltok?
márc. 29. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Persze, nincs ebben semmi ciki
Kellemetlen lenne, inkább csak virágot küldenék
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy döntesz, az jó, mert gondoltál az elhunytra.
márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exszel nem jutottatok késdobálás szintig, akkor minden gond nélkül.
márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát főleg mert családotok van, ebben semmi ciki vagy félreérthető nincs.
márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!