Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már (valakinek)ilyen...

Volt már (valakinek)ilyen hozzátartozója ez szerinted igaz lehet?

Figyelt kérdés
Nagypapám 64 évesen haldoklott, és mondta hogy az anyja(dédim) meg a Nagyanyja(ükmamán) fogják a kezét valami virágos rétről jöttek, és csak annyit mondott a papa vigyazzatok magatokra, teljesen jozanul beszelt ,, es hogy majd egyszer ha le jar az idonk var reank , es azzal meg is halt. En ebbol sejtem nem biztos hogy pokolba vagy mennybe kerult hanem egy olyan helyre ahol mindenki egyutt van egy szep helyen ahol mindenki boldog. En nem a Bibliaban hiszek , de Istenben hiszek aki mindenek Alkotoja es hiszem hogy haza var minket..... a Jehovásokat tisztelettel kerem ne irjanak ide, de reformatus katolikus vagy evangelikus valaszat szivesen fogadom... szoval hiszem hogy van masvilag ahol en ismindenki egyutt lesz, a pokolt pedig felelemkeltesnek tartom a papok talaltak ki h adakozzonak nekik a hivek .
2021. júl. 7. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
És tudjuk, hogy te jó vagy, rendesen recskázol és az a lényeg, hogy szeressük egymást. Tudjuk. Muszáj újra és újra?
2021. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Majd egy másik kérdésnél megőrül a vallásos élettől, mert "élni kell, bulizni, stb..."
2021. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A haldoklik látják a jövőt. Apukám is mikor haldoklott azt kérte hogy oldjuk ki a kezét mert meg van kötözve. És miután meghalt és elvitték a kapolnába ott tényleg összekötözték a két kezét. Anyu csak a temetés napján látta hogy össze van kötözve a keze és hete hogy oldják ki.
2021. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Barack János néven fut most ez a nyomorult. Olyan privit kaptam tőle, hogy csak na. És ez papol itt szeretetről.
2021. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam Barack úrtól a szívélyes levelet :) Több acc-ról ír, mert már egyszer tiltottam
2021. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen kicsi az esélye, hogy ez igaz lenne.

Még akkor is, ha nem a kérdező találta volna ki.

2021. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!