Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is jobban szeret meztelen...

Más is jobban szeret meztelen wczni?

Figyelt kérdés
Nagy dologra gondolok. Nekem úgy sokkal kényelmesebb ha teljesen levetkőzve tudom kiadni magaból azt amit ki kell :)

ápr. 1. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem

LOL

ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs is mezem. De ezek után veszek egy fradimezt.
ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a nagy többség kényelmetlenül érzi magát a wc-n meztelenül, de ez ne befolyásoljon.

Ha neked így jó akkor renyálj úgy.

ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én szoktam. Nem öltözöm fel külön a wc miatt. :DD
ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én ha otthon vagyok mindig póló nélkül szoktam, ha úgy vagyok vele hogy most erre tényleg koncentrálni kell, akkor én is teljesen levetkőzök. Nincs ezzel szerintem baj. Otthon mindenki azt csinál amit akar :)
ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sokkal kénylemesebb és praktikusabb meztelenül. Én utána le is szoktam zuhanyozni, fura lenne előtte felöltözni.

De persze erre nincs mindenhol lehetőség, ha véletlenül munkahelyen kell elmennem, nem vetkőzöm le.

ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!