Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszodó fiúnak hogy lehetne...

Kamaszodó fiúnak hogy lehetne diszkréten elmondani, hogy mivel már nem kisfiú jobban takargassa magát?

Figyelt kérdés
Nem kell annyit meztelenkedni, sőt legjobb lenne egyáltalán nem! De neki ez még nem jött le..

2020. jan. 22. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magától rá fog jönni.
2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol meztelenkedik.
2020. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%

nem igazán értem a kérdést

egyrészt: ha egy gyerek anyaszült meztelenül rohangál, nekem az is elég furcsa, gyerekre is szokás ruhát adni, legalább alsógatyát meg egy rövidnadrágot

másrészt viszont, ha a meztelenség alatt az egy szál rövidnadrágot érted, akkor meg nem értem, mi a bajod, mert egy egészséges férfi egóhoz hozzá tartozik, hogy póló/ing nélkül is frusztráció nélkül ellegyen félmeztelenül, elvégre nincs melle, amit takargatnia kellene...

Nincs annál férfiasabb, mint amikor fiatal felnőtt srácok egy szál rövidgatyában strandfociznak a tóparton...

Szóval, ha ez a második eset áll fent, akkor azt javaslom, ne szólj neki sehogy, mert nem kell belőle szégyellős kislányt nevelni, ha meg az első eset, az anyaszült meztelen áll fent, ott meg eleve elég nagy gondok voltak már eddig is a neveltetésével

2020. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Egyrészt tényleg az lenne a fő, hogy hogyan.

Ha meg csak póló nélkül rohangál és te végképp nem tudod megszokni akkor csak kérd arra hogy legalább előtted ne ha ez elkerülhetetlen, mert sokat vagytok együtt akkor sajnos azt kell írjam így jártál :D nem kell neki be burkolózni.

Pl nekem se volt öröm nézni apám szőrös hátát meg hasát meg a hasa is egy hordó volt. Ezt kellett lessem nyaranta 🤣 de na.. ez van...

2020. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fürdés előtt szobájába levetkőzik és úgy megy fürdeni. Vagy fürdés után a nappaliba törölközik közben tvt néz. Nem rohangál meztelen!
2020. jan. 23. 08:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szégenlős előtted, előttetek, akkor biztosan bizalmas, bensőséges a kapcsolatotok. Így csodálkozom, hogy Te nem tudsz bizalmasan beszélni vele erről.

Igaz, lehet eljön majd az az idő is, amikor bezárkózik, amikor nem látod, csak a közös kaják alkalmával, meg mikor megy valahová, vagy jön valahonnan. Más esetbe meg a szobályába kuksol.

2020. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, engem nem nagyon zavarna, ha a saját gyerekeim akár meztelenül lennének otthon, ha akar nyugodtan.

Sőt én úgy is nevelném majd késöbb a gyerekeimet, hogy a szégyenlősség egyáltalán még közelébe se legyen a szókincsüknek.

2020. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nincs gond azzal, ha valaki szeret meztelenül lenni, és szerintem természetes nek kéne lennie az egymás előtti meztelenségnek.
2020. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, a gyerek tisztában van azzal, hogy nyilvános helyen mi az öltözködési norma. Mi is akkor a gond?


Pontosan milyen kár származik abból, ha egy családtag fürdés alkalmával nem takargatja magát?

2020. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog 15 éves kamasz fiú koromba még én is szeretem meztelenkedni, tóparti strandolásnál is nehezen ment az hogy pl fürdőgatyát vegyek fel, de aztán már hozá szoktattam magam, otthon szobámba sokáig meg maradt a meztelenkedés, higénia miat pl a számító gép székemre le ülni nem ültem volt olyan utcai ruhában ültem és ezért, csupasz fenék miatt is mivel nem csak úgy voltam meztelen fürdés után, hanem mindig suli után is egyből otthon levetkőztem volt egy nagyobb micimackó plüssöm, és a fejére ültem az jobb volt, hát támasz is adot.
2021. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!