Mit írjak e-mailben?

Figyelt kérdés

Órán írtunk egy zh-t, az oktató azt mondta, hogy az eredményeket emailben kérdezzük. Viszont nem tudom, hogy hogy fogalmazzam meg az emailt.


(Beszólást nem kérek, hogy mégis mit keresek egyetemen, ha egy emailt nem tudok megírni, az ilyen megnyilvánulásokat jelenteni fogom. Nem vagyok hülye, "csak" szorongásos problémáim vannak.)


máj. 10. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Tisztelt Tanár Úr/Tanárnő!


Kérem szíveskedjen tájékoztatni a.... napján .... tantárgyból írt ZH-m eredményéről.


Köszönettel:

XY

hallgató

Neptun kód:

máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Katona Dius válasza:
35%

Tisztelt Tanár Úr/Nő!


X.Y. vagyok, ________-kor _________tantárgyból ZH-t írtunk. Ön jelezte felénk, hogy az eredményről e-mailben tudunk érdeklőni. Szeretném megkérdezni, milyen eredményt/érdemjegyet kaptam az adott ZH-ra.


Tisztelettel,

X.Y.

máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
34%
Megszólítás, aztán amit akarsz senkit nem fog érdekelni, nem gimiben vagy. Ha elolvasta az már erőn felüli teljesítmény, ha egy tőmondatnál többet ír vissza az már a felső 5%.
máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!