Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennétek, ha a szomszédoto...

Mit tennétek, ha a szomszédotok minden ok és előzmény nélkül ezt csinálná? Szólnátok, vagy tennétek valamit?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel találkoztok a szomszédotokkal, jó hangosan köszöntök neki, erre ő csak bámul rátok és köp egy nagyot.
máj. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Jogában áll hülyének lenni.
máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék azon, hogy vajon mit tettem, miért néz engem szemét embernek ? Feltételezem, hogy nem ok nélkül csinálja...
máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell, hogy világszerte sok a hülye, és rengeteg a sutyerák bunkó.

Valószínűleg egy darabig nem köszönnék előre, aztán meglátjuk.

máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Én azért tisztában vagyok a cselekedeteimmel, az önkritika elég hasznos tud lenni.

És van, aki csak simán gyökér. Mert bal lábbal kelt, mert azt álmodta, hogy ki akarom nyírni, mert a másik szomszéd azt mondta, hogy ki akarom nyírni...

Egy barátnőm anyja még a suliban az alapján kitalálta, hogy én drogos, alkoholista vagyok, hogy ő vette fel a telefont, amikor hívtam a csajt, hogy egyeztessünk valami sulis dolgot, és véletlenül letegeztem (mert korábban sosem beszéltünk, abban az időben sosem volt otthon, és mindig a barátnőm vette fel). Mea culpa.

máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jani_a_NAGY ***** válasza:
Attól függ, trsház? alattad vs feletted van? Eláztattad egy párszor? Netán ... sok minden lehetséges, de ha ez az első találkozásotok, akkor hagynám lógni, BIZTONSÁGODRA viszont gondolj!
máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!