Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem díszítitek fel a...

Miért nem díszítitek fel a házat karácsonyra?

Figyelt kérdés

Összeszedtem a gyerekek, hogy sétáljak velük egy jót a karácsonyi hangulatban, erre alig találtunk kivilágított házat. :(

Szomszédban pár szép, de a jellemző nincs egyáltalán, vagy csak egy fénykábel földobva igénytelenül. :( Olyan lehangoló.


2010. nov. 29. 22:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Gondolni való hogy az emberek belefáradtak a hétköznapokba és ez okozta :S

Egyébként még semmi sincs elkésve, télapó környékén van fent általában mindenfele a díszítés:)

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%

1. a kivilágitás igen sokba kerül, és energiapazarlás.

2. az ilyen ki diszitések giccsesek

3. ha karácsonyi dekorációt akarok, akkor BELÜL diszitem, nem az utcának

4. ha neked tetszik, akkor csináld, de ne várd el, hogy mindenkinek az legyen a szép, ami neked.

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

belül van karácsonyi dekoráció, de a külső világítást én sem szeretem, mert fogyasztja az áramot, ezt most luxusnak érzem, enélkül is megvan nálunk a karácsonyi hangulat, + figyelemfelkeltő, vidéki faluban élünk nem szeretem, ha megbámulják a házat, a mai izzók biztonságában sem bízok túlzottan, + van egy kutyánk, még szétszedi.

nagyjából ilyen okokból.

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Mert felesleges.

1.Megvenni az égőket-pénz

2.fogyasztja az áramot-pénz

3.fel kell szerelni,el kell igazítani-idő, munka

4.ha meg valami olcsó gagyit veszel még a házad is leéghet


És akkor jöhetnek az előnyei

1.járókelők:"de szép az a ház kivilágítva"


Megérte??

Nem

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne - hat emeletes...
2010. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Iszonyat negatív hozzászólások ezek. :(


LED-es kültéri fények alig fogyasztanak és szerintem örömet okoz másoknak, már csak azért is megéri. Például ma mi is jól éreztük volna magunkat, ha szép házakat látunk.

2010. nov. 29. 22:17
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi belülről díszítjük,egyszer díszítettük kívülről de 2 nap múlva elvitték az egészet.
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Olyan nálunk is volt, hogy lelopták. :( Azóta csak kerítésen belülre teszünk.
2010. nov. 29. 22:19
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a házat még sosem díszítettük kívülről, viszont az ablakokban van fényfüggöny, ami az utcáról is látszik, és a ház melletti fára is tekertünk égősort.
2010. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

mi a kerítést ios és a kinti fákat is felvillanyozzuk, tök szépen néznek ki, de egyszer már cigányok lelopták, aztán akkor 2x kellett :(

de hát ilyenkor egy hónapig nem érdekel a villanyfogyasztás most 2 ezerrel több ??

2010. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!