Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én készülök már karácsony...

Csak én készülök már karácsonyra, vagy rajtam kívül is van esetleg, aki már gondolkodik, hogy kinek mit fog ajándékozni és mit fog főzni?

Figyelt kérdés
:) ne nézzetek hülyének,de én annyira szeretem a karácsonyt :)
2011. okt. 2. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
túlságosan ráérsz? dolgozz,tanulj. gondolom az esküvődet is 2 éves korod óta tervezed
2011. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amióta 2 gyermekes anyuka vagyok dettó ez a helyzet nálam.Valamelyik nap akasztottam ki a nagylányom,már tervezem a menüt és gondolkodom az ajándékokon.Mivel egyedül nevelem Őket ezért nálunk még "érzelgősebb"hármasba a karácsony :)

2011. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon várom, ez lesz az első Karácsonyunk hármasban, tavaly még ketten voltunk a fa alatt, idén egy pár hetes babával. Ezért várom a legjobban. Menü a szokásos, csak el ne sózzam megint, ajándékok még sehol, még gondolatban sem, most más veszi el az időmet, kelengyét gyűjtök.
2011. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Készülni nem készülök, de várom és tervezgetem.

Már hallgattam karácsonyi zenét és neten karácsonyi játékokkal játszottam, havas képeket néztem és szeretnék majd karácsonyi mintás ruhát magamnak. (pulcsi, sál vagy pizsama, bármi jól jön majd :) )

22/L

2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, amint lecseng a Mindenszentek, máris tele lesznek a plázák és a hipermarketek a karácsonnyal kapcsolatos kiegészítőkkel (november 2-től), így akarva akaratlanul mindenki a karácsonnyal fog foglalkozni (ki örömmel, ki keserű szájízzel).
2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom nagyon :D (bár most épp nem annyira de vannak heteim mikor nagyon rávagyok hangolódva xD). De azért még nem készülök vagy ilyesmi. :D
2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

én már összeírtam,miket kérek :DD

haverommal is már azt tárgyaljuk,ki mit fog kérni :P


és azon gondolkodom,leszedek valami mézes-sütis receptet hogy anya elrakja és majd azt csináljon nekünk :))

13l

2011. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)) Jajj de jó,hogy ennyien válaszoltok,nagyon kedvesek vagytok köszönöm szépen,még az első "kedves" válaszoló is-semmi baj,te magadra haragszol..

Jajj én már nagyon készülődök,karácsonyi recepteket nézegetek serényen,s ajándékokon töröm a fejemet...Gratulálok a kismamának is :)

Remélem jövőre mi is 3-an leszünk a fa alatt :) Én 36 éves vagyok :)

Van esetleg valami nagyon fincsi receptetek esetleg???Írhatnátok ,nagyon szívesen venném :)Ja,és mit vegyek a páromnak,esetleg valami jó ötlet,ő 35 éves,visszahúzódó,történelmet szerető férfi :)

2011. okt. 2. 12:08
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha szereti a történelmet,akkor gondolom van már otthon pár enciklopédia ebben a témában! Hátha más is érdekli még ezen kívül.

dvd-bluray,színházjegyek?

vagy vmi kiállításra jegy?lehetne ez törivel kapcsolatos:)

kiegészítő a lakásba,amit csak ő használna?esetleg valami polcszerűség,szép toll,tintával,tokkal?

ruhanemű?


Én is várom már egyébként :) Nem tudom még kinek mit ajándékozok(szűk család).Párom jelenleg nincs, ha lesz novemberig,akkor nehéz dolgom lesz a vásárláskor!


Küldök neked egy nagyon szép számot:

http://www.youtube.com/watch?v=sSoUAAxA5wU


Remélem idén karácsonykor már dobogni fog egy pici szív benned!

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem hogy csak én várom máris:) Én is imádom a karácsonyt.
2011. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!