Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi mindent tennél meg, ha nem...

Mi mindent tennél meg, ha nem lenne következménye a tetteidnek?

Figyelt kérdés
Nem érzed úgy, hogy vissza kell fognod magad és nem teheted azt, amit igazán szeretnél? Néha úgy érzem, hogy jó lenne úgy élni, hogy azt teszek, amit akarok, bárkinek megmondhatom az őszinte véleményemet, magasról tennék rá, hogy mi a következménye.
2010. dec. 16. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. Bármit teszek, azt éppen a következményei miatt teszem legtöbbször. Ha semmi hatása nem lenne, akkor minek is tennék bármit. Persze, lenne kedvem pár embert pofán rúgni, de csakis egyenrangú küzdelemben. Nem is értem azokat, akik olyan embert bántanak szóban vagy fizikailag, aki nem tudja megvédeni magát.
2010. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cory Rose ***** válasza:
Kipróbálnék egy két dolgot ami törvényellenes és amúgy börtön, vagy minimum bírság járna érte (nem drogra vagy állatkínzásra gondolok).
2010. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem pl. néha eszembe jut, de jó lenne kirabolni egy bankot és elnyaralni a pénzt, drága ruhákra költeni. Néha jó lenne megmondani az őszinte véleményemet mondjuk a főnökömnek vagy beszólni a tolakodó öreg néninek a buszon. De persze az ember ilyet nem csinál, mert jól nevelt. Pont ezek a dolgok zavarnak. Miért kell jól neveltnek lenni? A pokol legmélyebb bugyrában fogok elkárhozni, ha beszólok, csak mert nem vagyok hajlandó elviselni, hogy a főnököm 8 általánossal háromszor annyit keres mint én? Vagy mert épp munka helyett bulizni és inni akarok napokig? Egyáltalán miért van a másnaposság?

Na most tutira azt hiszitek, hogy hibbant vagyok. :)) Nem vagyok az, csak elgondolkodom néha dolgokon.

2010. dec. 16. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy hibbant vagy. Szerintem ezek teljesen normális gondolatok.

Nekem is sokszor eszembe jut, mikor a városban közlekedem, hogy de jó is volna egyik, másik embert egy orbitális nagy szívlapáttal tarkón csapni, vagy csak úgy odamenni egy aranyos lányhoz és szexelni vele ott, helyben. :D


De azért vannak normák, hogy ezeket ne tehesd meg, mert elszabadulna a pokol. :D

2010. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én kifulladásig szexelnék a pasimmal, majd utána az összes jó pasival egyszerre. ;)

Bankot rabolnék, és a pénzből beutaznám a Föld legszebb helyeit.

Csak simán besétálnék a boltokba és szó nélkül elhoznám azokat a cuccokat, amik tetszenek.

Megmondanám az egyik kolléganőmnek, hogy egy faszhiányos pi.csának tartom, és ne szenvedjen már egész nap, hogy jaj most hideg van, jaj most meleg, fogja már be a száját. Fellökdösnék mindenkit, aki az utamban van az utcán és a tömegben a plázákban, amikor sietek.

Mit is kéne még csinálnom? Befákkolnék a buszsofőrnek, amikor az orrom előtt zárja be az ajtót. Bár ezt már megtettem párszor. Beszólnék a boltban az eladókak, hogy vonszold már ide azt a dagadt seggedet és szolgálj ki, jó, hogy egyáltalán lehet kapni ezt a szalámit, mi ez, aranyból van, hogy ennyibe kerül?

2010. dec. 16. 14:44
 6/6 anonim válasza:
Nagyon OFF, de a másnaposság a piákban levő vegyianyagok miatt van. Pl házisörtől én még soha nem voltam másnapos.
2010. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!