Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a barátnőmmel a saját...

Ha a barátnőmmel a saját erkélyemen szexelek nappal, és pl valaki meglát, lehet valamilyen jogi következménye?

Figyelt kérdés
Elvileg közszeméremsértés!Másrészt viszont az erkély a lakás része,és otthon azt csinálok,amit akarok (pl meztelenül járkálhatok,stb)...Tehát most mi a helyzet?
2009. aug. 4. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. Én biztos megnézném a showt:D Legalább addig sem unatkoznék
2009. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
XDDDDDDDDD apám egyszer kint zuhanyzott a kertbe me játszotta fejét h nem tudott várni mig sorra kerül a fürdőbe és fel akarták jelenteni XDXDXDXDXDXD
2009. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se lehet semmi gondod belőle.Pláne ez akkor jó ha 10en laktok akkor a kutya se lát titeket,de ha esetleg elsőn akkor számíthattok arra,hogy valaki végignézheti az aktusotokat!
2009. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
közszeméremsértés minősített esete, 3 évet is kaphattok!! simán!!!
2009. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

"otthon azt csinálok,amit akarok"

Ez ebben a formában nem igaz.


Csak egy példa: a szomszédod a saját lakásában éjfélkor nem hallgathatja teljes hangerőn a zenét, hiába van a saját lakásában. De egy csomó dolog van, amit nem tehetsz meg saját ingatlanosban sem, pl. nem sértheted más alkotmányos jogait.

2009. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

12:57-esnek...

Bár szó szerint azt írtam,hogy azt csinálok,amit akarok,de bíztam benne,hogy ezt a kijelentést a kérdéssel összekapcsolod..persze tudom én is,hogy mit lehet,és mit nem...Úgy értem,hogy ha akarok meztelenül járkálok,ha akarom,minden nap kifestem a lakást,télen nyitott ablaknál alszok éjjel...és ilyenek...amik mást nem zavarnak...Így értettem!!Másrészt miért írtál,ha nem válaszoltál a kérdésre?

2009. aug. 5. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

mivel a 0:29-es már megválaszolta a kérdést, ezért én indokoltam, miszerint: "nem sértheted más alkotmányos jogait". Azt nem tudhatom mivel vagy tisztában, ha azt nem írod le.

Másrészt az én számítógépem, azt gépelek rajta amit akarok.

2009. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mindenféle okoskodással miért kell ide jönni..Ha a kérdéssel kapcsolatban van válaszod,azt szívesen veszem.De azt meg ne várd el,hogy fölsoroljam,miket lehet a saját otthonomban csinálnom,és miket nem..Elégedj meg annyival,hogy tudom!Másrészt a gépeden tényleg azt gépelsz,amit akarsz,de ha nem a kérdéssel kapcsolatos,akkor ne ide írj!!
2009. aug. 5. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

"nem a kérdéssel kapcsolatos"

A 12:57-válasz már miért ne lenne a kérdéssel kapcsolatos? A kérdésről szól!

2009. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt,hogy lehet-e valamilyen következménye,de az a válaszadó arról írt,hogy kinek mi az alkotmányos joga...Ennyi erővel nekem is alkotmányos jogom,hogy a saját lakásomban ott folytassak szexuális aktust,ahol nekem jólesik,nem??És tudtommal az erkély is a lakás része...De nem vitaoldalt akarok...csak a kérdésre válaszolók írjanak..lehet-e belőle bajom..igen,vagy nem..kösz
2009. aug. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!