Hogyan lehetek ilyen?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem idén, és most így decembertől lettem nagyon jóban 3-4 emberrel =) elmentünk korizni is, meg pizzázni, kávézni, diszkóba, csomó helyre. A régi suliban nagyon magányos voltam, nem voltak igazi barátaim se. Nem is szoktam programokat szervezni, mindig oda mentem ahová meghívtak/oda megyek most is ahová hívnak. Nem vagyok annyira nyitott... nem is tudok az lenni mert a régi osztálytársaim kissé kiközösítettek... :( Múltkor viszont szerveztem egy korit, és nagyon jól sikerült :)

Nem szoktam dolgokat szervezni, mert félek, hogy senki nem ér rá akkor, vagy senki nem is akar majd velem eljönni sehová :/ de a kori olyan jól sikerült... hogyan lehetnék nyitottabb, szervezőbb típus? szeretnék jól beilleszkedni a mostani osztályomba. Csak vessem fel néha az ötletet hogy "héé nem megyünk el egyet kávézni?" vagy hogyan? Mert félek h senki nem fog majd eljönni mert nem szeretnének velem együtt lógni városban...

17/l


2010. dec. 28. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

" Mert félek h senki nem fog majd eljönni mert nem szeretnének velem együtt lógni városban..."

Dehat mar hivtak, szerveztel, minden jol sikerult. Igen, csak ugy spontan hivj embereket akarhova. Ne sertodj meg, ha egyes napokon nem tudnak veled menni. Nem azt jelenti, hogy nem akarnak veled lenni. Egyes programokhoz, idokhoz jo ha adsz egy kis idot, nem mindig megvalosithato rogton. Ne probalj tul nehezen. Ha termeszetes vagy, meglatszik rajtad, es az emberek nem az eroltetett alakokat, hanem kedves, termeszetes embereket szeretik, vonzanak hozzajuk.

Ne felejtsd, baratokon keresztul ismerunk meg uj baratokat. Most neked van 3-4 ember akivel mar kialakitottal egy kapcsolatot, baratikort es ezek altal tudod szelesiteni ezt a kort. Ne pletykalj soha egyikrol sem, akkor fognak kikozositeni. Ne uszisd oket egymas ellen, legyel mindenki begbizhato, taktikas baratja.

2010. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a pletykás típus.. épp ez az h csendesebb fajta vagyok, nem szívesen beszélgetek. Van olyan csaj az osztályban több is, akiknek be nem áll a szájuk - na ők éppen utálnak... mert hogy nekem sosincs véleményem, meg sosem érzek semmit (nem mutatom az érzéseim, ha dühös vagyok nem mutatom, ha mérges azt sem, nem sírok sosem...) meg hogy velem nem lehet jókat dumálgatni... de csak nem vagyok annyira nyitott.

A másik hogy spontán se vagyok. szeretek mindent előre eltervezni, pl. mikor hol talizzunk pontosan mit fogunk pontosan csinálni. nem szeretem az olyat hogy "héé valahová menjünk el" talizunk aztán azt se tudjuk merre hogyan menjünk, mi van nyitva. De igyekszem ezen a szokásomon változtatni és spontánabb lenni.

köszönöm a válaszod :)

2010. dec. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!