Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinevetsz, röhögsz másokon,...

Kinevetsz, röhögsz másokon, ha pórul járnak?

Figyelt kérdés
Kineveted azt, aki pl. elesik az utcán, vagy leesik valahonnan, leejt valamit, vagy valami szerencsétlenség történik valakivel?
2010. dec. 30. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még szép, persze csakha vicces az eset. Önmagában az, hogy elesik valaki nem túl nagy kunszt. És fordított esetben meg engem nevetnek ki, szóval nincs lelkiismeret furdalásom se.
2010. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ki hát :D
2010. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak akkor ha utálom azt a vkit
2010. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha utálom az illetőt, akkor igen


ha nem utálom, akkor csak abban az esteben, ha égő a helyzet, és oldani kell, és a nevetés jó megoldás lenne (ezt érezni kell)


ha nem ismerem, akkor meg nem

2010. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha vicces, akkor igen. Nincs ebben semmi rossz, oldja a feszültséget. Magamon is tudok röhögni, ha elesek.
2010. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen :)
2010. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy nem komoly, akkor igen. Egyszer elesett egy bácsi bicajjal, elgurultak a csomagtartóból a narancsai. Volt barátommal odarohantunk segíteni, láttam, hogy semmi komoly. Ahogy továbbment, annyira ellenállhatatlan röhögőgörcs jött rám, fél óráig nevettem:D Én is szoktam hasonló bénaságokat csinálni, pl. egyszer bicajjal nekimentem egy autónak, és leesett a rendszámtáblája. Kijött a fazon, akié volt a kocsi, mondtam, hogy elnézést, mondta, hogy ezt nézheti... A mai napig, ha eszembe jut ez a történet, nevetnem kell:D
2010. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak ha megérdemli és vicces. Nem vagyok amúgy kárörvendő.
2010. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha eltanyázik, akkor nem, inkább felsegítem. Ha jóban vagyok a "bénázóval", akkor egy kis nevetgéléssel oldom a helyzetet, de nem kiröhögöm.
2010. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha ismerősöm persze hogy kiröhögöm ha vicces. Ha ő nevetne rajtam, én nem sértődnék meg, sőt örülnék hogy jó pillanatot szereztem neki :D . Viszont ha idegen ( pl az utcán ) történik szerencsétlenség, ami vicces, csak halkan röhögök, nehogy meghallja. Nekem sem esne jól ha egy vadidegen röhögne rajtam.
2010. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!